18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ego hula

WODA SODOWA STRZELIŁA DO GŁOWY? Wieniawa: nie mam sobie równych

29.09.2021  12:25
Julia Wieniawa i jej wybujałe ego. Tierdzi, że nie ma sobie równych
Julia Wieniawa i jej wybujałe ego. Tierdzi, że nie ma sobie równych Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa nie zbija bąków i pielęgnuje swe wybujałe ego. Gwiazdka orzekła, że jest fenomenem i nie ma sobie równych na polskim rynku.

Jedna z większych polskich gwiazdek młodego pokolenia - Julia Wieniawa - oznajmiła właśnie, że nie ma sobie równych w show-biznesie i tak naprawdę nikt nie może jej podskoczyć. Dziewczyna próbowała już różnych rzeczy w swej karierze - śpiewała, grała, występowała w reklamach, założyła nawet własną markę, ciągle bawi się w bycie influencerką - no człowiek orkiestra. Wszystko to tak rozhulało jej i tak wybujałe ego, że aż nie mieści się w gwiazdorskim ciałku. A co dopiero w umyśle przeciętnego Polaka.

W sieci ukazał się w ostatnich dniach najnowszy podcast Żurnalisty, którego rozmówczynią była Julia Wieniawa właśnie. Celebrytka nie szczędziła w rozmowie ciepłych, bałwochwalczych wręcz słów samej sobie i z wielką pewnością oznajmiła: jestem najlepsza w branży, nikt mnie nie przebije.

Ego Julii Wieniawy hula. "Nie mam konkurencji"

Wieniawa zdradziła, co było kluczem do jej wielkiego sukcesu. Po pierwsze jest multizadaniowa, po drugie wcale nie stawia ponoć na pieniądze, a na nowe wyzwania. Po trzecie polski show-biznes zwyczajnie potrzebował kogoś jak ona. Była luka - już jej nie ma. Julia Wieniawa szczelnie ją wypełniła.

Ja coś tam śpiewam i zatańczę, i zagram, jeszcze sprzedam ci ciuchy w mojej marce. Jestem wielopłaszczyznowa i ja tak zawsze chciałam, nie lubiłam się szufladkować. To dlatego jestem hot tematem [...], dlatego tak wszyscy się mną interesują

- analizuje swój sukces gwiazdka.

Nie ma takiej osoby jak ja w moim wieku. Nie mam konkurencji czystej [...]. No pokaż mi dziewczynę, która jest moją konkurencją, taką stricte moją. No kto, kto?

- dopytywała pewna siebie.

Julia Wieniawa kontra tabletki na bąki

Teraz zostaje tylko pytanie: czy owa pewność siebie jej nie zgubi? Julia Wieniawa twierdzi, że wszystko, co robi, robi, bo jest wybitna. Nie tyla więc zleceń mało ambitnych...

Jestem wdzięczna, że mam taką możliwość, bo wiem, że jest wielu wspaniałych aktorów po szkołach, którzy nie mają tych możliwości i muszą się tułać po tych tasiemcach [...] i grać w reklamach tabletek na bąki, za przeproszeniem - orzekła.

Te hiperambitne produkcje to między innymi filmy Patryka Vegi? Aha.

Czytaj także
Przeczytaj więcej