18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prosi o pomoc

Julia Wieniawa w rozpaczy. Powodem NOWOTWÓR KRĘGOSŁUPA

07.10.2022  15:39
Julia Wieniawa pomaga znajomemu
Julia Wieniawa pomaga znajomemu Fot: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa zrobiła wielką karierę, którą czasem stara się spożytkować na rzecz pomocy innym. Tym razem powodem jej działań jest ciężka choroba znajomego.

Julia Wieniawa jest nie tylko naszą wielką gwiazdą, ale nie zapomina przy tym o innych ludziach. Kiedy dzieje się coś złego, aktorka angażuje wszystkie swoje siły i zasięgi, by pomóc. Tak jest w przypadku jej chorego znajomego.

Julia Wieniawa błaga o pomoc dla przyjaciela

Niedawno artystka przekazała za pośrednictwem Instagrama wieści, które nie napawają optymizmem. Chodzi o jej znajomego, który jest znanym w branży fotografem. Artystka w pełnym emocji nagraniu błagała o pomoc dla niego.

Marcin, jestem z Tobą całym sercem

– podkreśliła Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa poinformowała o zbiórce pieniędzy dla Marcina Klabana, uznanego polskiego fotografa. Mężczyzna specjalizuje się w modzie Zdiagnozowano u niego nowotwór kręgosłupa.

Dotarła do mnie wstrząsająca informacja. Mój serdeczny znajomy, przezdolny fotograf, który odpowiedzialny jest za większość moich okładek w magazynach i za moją pierwszą okładkę w magazynie "Glamour", jest bardzo ciężko chory. Zdiagnozowano u niego nowotwór kręgosłupa i potrzebuje naszego wsparcia

– zaznaczyła roztrzęsiona Julia Wieniawa.

"27 sierpnia br. Marcin wyjechał w ukochane Bieszczady. Podczas schodzenia z gór 'źle stanął', poczuł silny ból w plecach. Odniósł wrażenie, że niefortunnym stąpnięciem nadwyrężył kręgosłup, dlatego wrócił wcześniej do domu, gdzie dolegliwości bólowe zaczęły się nasilać. Z każdym kolejnym dniem było coraz gorzej, do tego stopnia, że 16 września nastąpił u Marcina częściowy niedowład nóg. Diagnoza powaliła całą rodzinę na kolana: nowotwór kręgosłupa. Nowotwór zajął cały kręg, kanał rdzenia i żebro, a w wyniku tego doszło do złamania kręgosłupa" – czytamy na stronie zbiórki.

Miejmy nadzieję, że apel aktorki pomoże mężczyźnie.