18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za ciało

Julia Wieniawa wygina się bez stanika. Fanom szczęki opadły do podłogi

07.01.2020  10:08
Julia Wieniawa wygina się bez stanika. Fanom szczęki opadły do podłogi
Julia Wieniawa wygina się bez stanika. Fanom szczęki opadły do podłogi Fot: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa, jak na swój wiek, jest wyjątkowo odważną artystką. Gdyby komuś tego kurażu było mało - ostatnio zamieściła na Instagramie wyjątkowo odważne zdjęcie, na którym nie ma podstawowego elementu bielizny. 

Julia Wieniawa jest młodą aktorką, wokalistką, influencerką i ogólnie wszystkim, czym należy być jako człowiek sukcesu w tych niełatwych czasach. Dziewczyna wzbudza ogromne zainteresowanie, a po swoim ostatnim związku i rozstaniu z muzykiem Baronem, wyraźnie wraca już do gry.

Ostatnio Wieniawa, dbając o zainteresowanie, jakie wzbudza wśród ludzi jej osoba, zamieściła na Instagramie zdjęcie, które niejednego zachwyci, ale również niejednego oburzy. Widzimy na nim aktorkę, która wygina się zmysłowo w czarnej bluzeczce... pod którą nie ma stanika!

Julia Wieniawa bez stanika wygina się na Instagramie

Biustonosz jest obok majtek niezbędnym elementem bielizny u każdej kobiety. Rezygnacja z jego noszenia wymaga dużej śmiałości i odwagi, a podkreślenie faktu tak zmysłowym zdjęciem to już w ogóle wyższy poziom.

Jakby tego było mało, zdjęcie aktorki pochodzi z USA. Czyżby Julia Wieniawa naprawdę planowała podbić Hollywood? Zaczyna całkiem nieźle, dokładnie tak się teraz robi wielką karierę.

Fani, oczywiście, zauważyli brak biustonosza bardzo szybko.

A biustonosz poszedł do prania? 

- podpytuje jeden z nich.

Podoba Wam się Julka w takim dorosłym wydaniu? Czy woleliście jej słodką i niewinną wersję?

Przeczytaj więcej
Komentarze