18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wieniawa pokazała pazurki

Julia Wieniawa ostro rapuje o rządzie w #hot16challenge

20.05.2020  10:42
Julia Wieniawa ostro rapuje o rządzie w #hot16challenge
Julia Wieniawa ostro rapuje o rządzie w #hot16challenge Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wszechstronna Wieniawa z braku laku zabrała się niedawno również za rapowanie. Wszystko oczywiście w ramach #hot16challenge, w którym wzięli udział już chyba wszyscy Polacy.

Wieniawa ma na koncie dokonania muzyczne, ale oscylowały one wokół gatunku pop/współczesne r'n'b. Nominacja to jednak nominacja i młoda aktorka postanowiła wyzwanie przyjąć, udostępniając na YouTubie swój utwór w ramach #hot16challenge. A ten jest nawet całkiem, całkiem. Wieniawa nawiązała do obecnej "ciekawej" sytuacji politycznej w Polsce (W kraju polityczny raban i cenzury kagan, miało być tak pięknie, znów nagonka i bałagan), a także do swojej przygody z "Tańcem z gwiazdami".

Julia Wieniawa nagrała #hot16challenge

Naszą uwagę przykuły również dwie kolejne rzeczy - ostatni wers utworu, którego melodia brzmi jak nawiązanie do refrenu "Empire State of Mind" Alicii Keys i Jaya-Z, a także fakt, iż Wieniawa nominowała do #hot16challenge Michelle Obamę oraz samego "Yeezusa", czyli Kanyego Westa. Dlatego też nawet jeżeli sam utwór was nie porywa, to warto skomplementować Wieniawę za dobry gust muzyczny. 

A tu możecie posłuchać Julii Wieniawy w #hot16challenge:

Wieniawa do dalszej zabawy nominowała również polskich artystów - wśród nich znaleźli się: Maciej Musiałowski, Jessica Mercedes, Adam Zdrójkowski oraz Kasia Zielińska.

Przeczytaj więcej
Komentarze