Przerwała ciszę

Julia Wieniawa żegna Pawła Królikowskiego. Współczuje byłemu z serca

Malwina Kossela
06.03.2020  17:08
Julia Wieniawa żegna Pawła Królikowskiego. Współczuje byłemu z serca
Julia Wieniawa żegna Pawła Królikowskiego. Współczuje byłemu z serca Fot: EAST NEWS

Paweł Królikowski został wczoraj pochowany na warszawskich Powązkach. Na wyrazy szczerego żalu zdobyła się w tym trudnym czasie Julia Wieniawa, która swego czasu bardzo długo spotykała się z Antkiem Królikowskim. 

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po wielu tygodniach walki z chorobą. Aktor pozostawił po sobie pogrążoną w żalu rodzinę, przyjaciół i fanów. W sieci żegnali go aktorzy, którzy przez lata mieli przyjemność z nim współpracować

W gronie żegnających wielkiego aktora, długo nie pojawiała się Julia Wieniawa. Dziewczyna na początku swojej kariery intensywnie spotykała się z najstarszym synem zmarłego, Antkiem Królikowskim. Ostatecznie, choć do dla niej też trudna sytuacja, postanowiła skomentować tę tragedię.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego

Do wszystkiego młoda aktorka odniosła się w rozmowie z portalem Pudelek.

Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem i bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby. Z Antkiem nie mam też za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość oczywiście ze słowem wsparcia. Podziękował i myślę, że to wystarczy

- powiedziała Julka.

Mamy nadzieję, że zrozpaczona rodzina czując wsparcie z każdej strony, w końcu wróci do równowagi. Jednakże na to zdecydowanie potrzeba teraz wiele czasu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze