18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

rajskie wakacje

Znikający pępek Julii Wieniawy przyćmiony przez jej krągłe pośladki. Ojoj

18.11.2019  12:03
Znikający pępek Julii Wieniawy przyćmiony przez jej krągłe pośladki. Ojoj
Znikający pępek Julii Wieniawy przyćmiony przez jej krągłe pośladki. Ojoj Fot: Instagram/Julia Wieniawa

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" Julia Wieniawa pojechała na wakacje, pokazała nagie pośladki i zaliczyła mega wpadkę. Jej pępek zniknął, czy to oznacza retusz? 

Julia Wieniawa to osoba bardzo medialna i mocno instagramowa. W portalu społecznościowym pokazuje, jak piękne ma życie i relacjonuje wszelkie jego aspekty. A teraz zdecydowanie ma czym się chwalić. Wypoczywa na Bali. Ale niestety, zgubiła tam pępek.

Znikający pępek Wieniawy

Zaledwie 20-letnia gwiazdka spełnia właśnie swoje wielkie marzenie i spędza rajskie wakacje na Bali. Przytula małpki, ćwiczy jogę na basenie, przeszła nawet rytuał oczyszczający duszę i ciało. A oczyściło ją tak bardzo, że aż jej pępek zniknął.

O co chodzi? O drobny szczegół na zdjęciach aktorki. A mianowicie pępek raz na nich jest, raz z nich umyka (zdjęcia w galerii poniżej). Czyżby ktoś retuszował zdjęcia, poprawiał brzuszek i niechcący zamazał jego tak charakterystyczną część? Ups...

A tak poza tym, Julka znalazła nowy pomysł na pokazanie siebie. Tym razem od pośladków strony. Obkupiła się w stroje kąpielowe eksponujące tylną część ciała i co raz wrzuca na instastory krągłe wdzięki.

Czytaj także