18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

Julia Wieniawa zmasakrowana. Wygląda tragicznie

27.02.2020  10:58
Julia Wieniawa zmasakrowana. Wygląda tragicznie
Julia Wieniawa zmasakrowana. Wygląda tragicznie Fot: Instagram/Julia Wieniawa

Kolejna wpadka i masakra Julii Wieniawy. Młoda gwiazdka nie ma łatwo, a teraz padła ofiarą... grafika. Ludzie już mają używanie i nie ma się czemu dziwić...

Julia Wieniawa co chwila przechodzi kryzysy - od zjedzenia zabójczego glutenu, po utratę wysokodochodowej pracy w TVP. Teraz jednak los się do niej powinien uśmiechać - gra w serialu Polsatu, kupiła mieszkanie i już za chwilę wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". A jednak padł na celebrytkę złowrogi cień. A może to tylko chochliczy żart złośliwca?

Wieniawa vs Photoshop

Fani i nie-fani śmieją się właśnie z wyglądu gwiazdki, a właściwie tragicznego zdjęcia, na którym padła ofiarą koszmarnej korekty. Polsat pokazał właśnie plakat drugiego sezonu serialu "Zawsze Warto", gdzie Wieniawie towarzyszą Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska. I o ile panie na posterze wyglądają jak najbardziej korzystnie, o tyle z Julką stało się coś dziwacznego...

Nie dość, że drobniutka na co dzień Wieniawa na plakacie jest dużo większa od koleżanek, to zamiast swojej ręki, ma... rękę bobasa. Dziwaczna kończyna wisi u jej boku i śmieszy ludzi, którzy nie mogą wyjść z podziwu dla zdolności grafika. Czy ani on, ani produkcja Polsatu, a ni w końcu sama Wieniawa nie zauważyli, że coś tu nie gra? Masakra!

logo Tu się dzieje