18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszne

​Juror "X-Factor" połamał kręgosłup! Tragiczny wypadek gwiazdora

11.08.2020  20:43
Juror X-Factor połamał kręgosłup
Juror X-Factor połamał kręgosłup Fot: Facebook/Simon Cowell

Tragiczne wieści o gwiazdorze, potentacie przemysłu muzycznego i jurorze popularnych programów telewizyjnych. Simon Cowell połamał kręgosłup!

Do tragicznego wypadku doszło nieopodal domu gwiazdora w Malibu w sobotę 8 sierpnia. Simon Cowell testował nowy rower elektryczny. Niestety - zaliczył bardzo niebezpieczny upadek i złamał kręgosłup.

Cowell został od razu przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł 5-godzinną operację. Lekarze musieli wprowadzić mężczyźnie do kręgosłupa metalowy pręt. Teraz podobno dochodzi do siebie i czuje się dobrze.

Simon Cowell zdobył szeroką popularność i rozpoznawany jest na całym świecie dzięki udziałowi w takich programach jak "Mam talent" czy "X-Factor", gdzie zasiadał w roli jurora. Za kilka dni miał rozpocząć pracę przy odcinkach na żywo najnowszej edycji "Mam Talent", niestety wypadek uniemożliwił mu powrót na plan. Jego miejsce na czas rekonwalescencji zajmie wokalistka Kelly Clarkson.

Przeczytaj więcej
Komentarze