18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koncerty odwołane

Justin Bieber chory. To koniec kariery?

10.06.2022  08:07
Justin Bieber chory. Odwołane koncerty i koniec kariery?
Justin Bieber chory. Odwołane koncerty i koniec kariery? Fot: David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Justin Bieber ogłosi za chwilę koniec kariery? Seksowny pieśniarz poinformował, że jego koncerty w ramach trasy "Justice World Tour" zostały odwołane z powodu postępującej choroby, a fani nie usłyszą na żywo "Stay", "Love yourself", "Yummy" i "Boyfriend". Na co choruje Justin Bieber?

Justin Bieber na Instagramie zmroził fankom krew w żyłach. Artysta na kilka godzin przed występem odwołał dwa koncerty w Toronto. Kolejne daty koncertów, w tym w letnie występy w Europie, są w zawieszeniu. Powód jest dramatyczny – choroba. Czy lada moment ponownie ogłosi KONIEC KARIERY?

Justin Bieber kontra choroba. Odwołane koncerty

28-letni Justin Bieber nie ujawnił na co konkretnie choruje i jakie schorzenie zmusiło go do odwołania koncertów. Zdradził jedynie, że „choroba jest postępująca” i ostatnio czuje się coraz gorzej.

Nie mogę uwierzyć, że muszę to powiedzieć. Robiłem wszystko, żeby wyzdrowieć, ale moja choroba postępuje – oświadczył Justin Bieber na Instagramie.

Czy Bieberowi może chodzić o boreliozę, do której przyznał się w 2020 roku?

Ponadto choruje na gorączkę gruczołową, na początku roku zmagał się dodatkowo z infekcją koronawirusa. Już wtedy musiał odwołać kilka koncertów - przypomina rmf24.pl.

Jego żona Hailey Bieber również nie cieszy się dobrym zdrowiem. Jest po operacji, ponieważ w wieku 25 lat, jedząc śniadanie z Justinem Bieberem, dostała udaru mózgu. Nagle źle się poczuła, miała problemy z mową, zaczęła się ślinić i nie mogła ustać na nogach. 

Justin Bieber - Baby (Official Music Video) ft. Ludacris

logo Tu się dzieje