18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pstrykała się sama?

Justyna Żyła nago. Pokazała GDZIE ma Piotra?

Wojciech Kozicki
28.07.2020  15:23
Żyła bez stanika na arbuzie fika
Żyła bez stanika na arbuzie fika Fot: Instagram

Odkąd Piotr Żyła zrobił skok w bok, w mediach społecznościowych toczy ostrą wojnę ze swoją byłą żoną. Justyna Żyła się nie cacka -  publikuje ich prywatne wiadomości, a także prezentuje się nago. Czyżby chciała wzbudzić zazdrość w byłym ukochanym? z pewnością sprawiła jednak, że każdy mężczyzna w kraju zapragnął być dmuchanym arbuzem

Odkąd Justyna Żyła pokazała się nago w magazynie „Playboy”, nieźle się rozhulała w mediach. Samym gotowaniem i tańczeniem kariery jednak nie zrobiła, więc poszła na łatwiznę i pokazała się nago na Instagramie. Fani góralki mogą ją zobaczyć jak pluska się w basenie bez stanika, a w tle widoczna jest panorama gór. Na pierwszym planie znalazła się jednak PUPA.

Justyna odżyła bez stanika?

Żyła napisała, że temperatura wynosiła w momencie kąpieli 24 stopnie Celsjusza. Jednak celebrytka zaprezentowała się w negliżu i jest to zdjęcie tak gorące, że woda zapewne się zagotowała. Pewnie niejeden fan chciałby z nią dryfować na tym dmuchanym arbuzie i usłyszeć od internetowej kucharki przepis na miłość.

Niektórzy mogli być ciekawi, kto wykonał odważne zdjęcie byłej żonie Piotra Żyły. Tego sama zainteresowana nie wrzuciła. Opcje są dwie - albo skorzystała z samowyzwalacza (nie było to selfie), albo miała pomoc z zewnątrz – zastanawia się „Super Express”.
Justyna Zyła bez stanika na basenie fika
Justyna Zyła bez stanika na basenie fika Fot: Instagram

 

Czytaj także