18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabolało?

Justyna Żyła atakuje na ostro. Mocna szpila dla partnerki eksmęża

07.10.2020  14:43
Justyna Żyła znów komentuje
Justyna Żyła znów komentuje Fot: Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła teoretycznie już nie zajmuje i nie przejmuje się byłym mężem, ale szpileczkę jeszcze chętnie mu wbije. Tym razem zaatakowała nową partnerkę Piotra Żyły. Te słowa zdecydowanie niejednej kobiecie poszłyby w pięty.

Justyna Żyła nie wyszła źle na rozwodzie z Piotrem Żyłą. Emocjonalnie na pewno ta sytuacja była dla niej obciążająca, ale ostatecznie właśnie z powodu wywleczonej publicznie, rodzinnej dramy - stała się celebrytką.

Justyna Żyła znowu atakuje

Justyna Żyła po rozwodzie rozkwitła. Wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, dostała własny program w telewizji, rozebrała się dla Playboya (pamiętna sesja zatytułowana: "Góralu, czy Ci nie żal?") i wiele, wiele innych aktywności stanęło przed nią otworem. Celebrytka zapewnia, że Piotr Żyła to dla niej odległa przeszłość, ale szpilkę wciąż wbija mu całkiem chętnie.

Tym razem zaatakowała konkretnie nową partnerkę eksmęża. 23-letnia ukochana skoczka narciarskiego z pewnością poczuła się ciężko obrażona tymi słowami. 

Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna

- napisała Justyna Żyła na Instagramie, komentując nowy związek byłego męża.

Warto przypomnieć w tym miejscu, że Justyna i Piotr są rodzicami dwójki dzieci. Mają 13-letniego syna Jakuba i 8-letnią córkę Karolinę. Potem celebrytka zwróciła się również bezpośrednio do dawnego partnera:

Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja "modelka" uszanuje zdanie naszych dzieci.

Przypominamy, że mijają dwa lata od burzliwego rozstania Piotra i Justyny Żyłów - myślicie, że ta drama kiedykolwiek się skończy? Patrząc na podejście dawnych małżonków zaczynamy mieć pewne wątpliwości.

Czytaj także
Przeczytaj więcej