18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki powrót

Justyna Żyła będzie szukała męża w programie tv. Szykuje się hit?

18.02.2020  09:51
Justyna Żyła będzie szukała męża w programie tv. Szykuje się hit?
Justyna Żyła będzie szukała męża w programie tv. Szykuje się hit? Fot: VIPHOTO/East News

Justyna Żyła zasłynęła w mediach rozwodem z Piotrem Żyłą. Czemu więc teraz za pomocą telewizji nie znaleźć kolejnego partnera? Szykuje się nowy program z jej udziałem. Będzie hit? 

Justyna Żyła jest obecna w mediach, odkąd w atmosferze skandalu rozstała się ze swoim poprzednim mężem, skoczkiem narciarskim - Piotrem Żyłą. Mało komu udaje się dostać do Tańca z Gwiazdami z uwagi na swój rozwód, a ona ma to osiągnięcie na swoim koncie. 

Justyna Żyła szuka męża

Justyna Żyła postanowiła więc korzystać z medialnej kariery, póki budzi zainteresowanie. Teraz wraca w "wielkim" stylu - będzie szukała sobie kolejnego męża w programie tv.

O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę

- donosi magazynowi Flesz osoba zaangażowana w produkcję programu.

Skoro Justyna zatańczyła już w Tańcu z Gwiazdami i zdążyła się rozebrać dla Playboya to dlaczego by nie zaangażować się w kolejny projekt? Myślicie, że "Justyna Żyła szuka męża" może być hitem na miarę "Rolnik szuka żony"? 

Czytaj także