18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna?

Justyna Żyła będzie wściekła? Nowa partnerka ex męża w BIKINI

17.08.2021  11:07
Justyna Żyła będzie zła?
Justyna Żyła będzie zła? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Justyna Żyła zdecydowanie nie ma ochoty oglądać takich zdjęć. Jej były mąż jest najwyraźniej szczęśliwy w nowym związku, a piękna partnerka cieszy się letnim słońcem na plaży. Na Instagramie rozgorzeje wojna?

Justyna Żyła ostatnio jest nieco mniej obecna w mediach. Być może to wewnętrzne wyciszenie, albo nowy związek — ale coś sprawiło, że celebrytka przycichła. Tymczasem w mediach społecznościowych wyjątkowo aktywna jest jej wielka rywalka, nowa partnerka byłego męża celebrytki, Piotra Żyły. Śliczna Marcelina Ziętek wystawia ciało do słońca i chwali się swoimi kształtami. 

Justyna Żyła będzie wściekła?

Była żona Piotra Żyły zaprezentowała już swoje piękne kształty, występując w Tańcu z Gwiazdami. Czasem zdarzało jej się również korzystać z dobrodziejstw mediów społecznościowych, ale ostatnio nie było szaleństw. Tymczasem prawdziwe cuda dzieją się u nowej partnerki Piotra Żyły. Myślicie, że Justyna jest wściekła?

Nowa kobieta skoczka narciarskiego jest dumna ze swoje ciała. Nic dziwnego, tytuły Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek zobowiązują. Z pewnością Marcelina wiele czasu poświęca na dbanie o swoje kształty. Fani zachwycają się nią w komentarzach.

Przypominamy, że Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się po dwunastu latach małżeństwa. Skoczek narciarski od dłuższego czasu pozostaje w nowym związku, co na początku generowało wielkie napięcia u byłej żony. Myślicie, że kiedyś się pogodzą i w rodzinie zapanuje atmosfera podobna do tej, którą wypracował z byłymi partnerkami Michał Wiśniewski?