18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seks pomałżeński?

Żyła w łóżku z nowym facetem. Pokazała co robili!

Wojciech Kozicki
21.09.2020  12:17
Justyna Żyła i nowa miłość. Seks w wielkim mieście?
Justyna Żyła i nowa miłość. Seks w wielkim mieście? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Medialna wojna Justyna Żyła kontra Piotr Żyła nadal trwa. Podczas gdy były mąż skacze na skoczniach narciarskich, Justyna już wskoczyła nowemu facetowi do łóżka. Na Instagramie opublikowana została oczywiście relacja z intymnych chwil pary. Randka w Warszawie wydaje się stosunkowo udana.

Justyna Żyła, odkąd Piotr zrobił skok w bok, uparcie próbuje zdobyć sławę i zaistnieć jako celebrytka. Tym razem znowu postanowiła najwyraźniej dogryźć byłemu mężowi dzieląc się ze światem intymnymi chwilami. Góralka wybrała się do Warszawy na romantyczną randkę. Były róże, wykwintne jedzenie, a na koniec wylądowali w łóżku w hotelu.

Justyna Żyła i randka w Warszawie

Justyna Żyła oczywiście relacjonowała romantyczne spotkanie na Instagramie. Tajemniczy ukochany skonsumował z nią pysznie wyglądającą kolację na Hożej w Warszawie. Jednym ze smakołyków na talerzu były ziemniaki Hasselback. Justyna zjadła też ośmiorniczkę. Afrodyzjak chyba zadziałał!

Później para udała się na romantyczny spacer po Starym Mieście w Warszawie, trzymając się za ręce. Góralka dostała też bukiet czerwonych róż. To wystarczyło, by najwyraźniej otworzyła przed absztyfikantem nie tylko serce.

Następne zdjęcie to już para leżąca w hotelowym łóżku przed telewizorem. Żyła pochwaliła się, że pili proseecco, a fotkę podpisała „my love”. Ujawniła też, że jest zakochana.

 

Justyna Żyła i nowy chłopak w łóżku
Justyna Żyła i nowy chłopak w łóżku Fot: Instagram
Czytaj także