18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zazdro?

Justyna Żyła majętna jak marzenie. Willa za MILION

04.03.2021  15:21
Justyna Żyła i jej willa
Justyna Żyła i jej willa Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła zaistniała w mediach podczas bolesnego rozstania z mężem, Piotrem Żyłą. Para bez skrupułów, publicznie obrzucała się pretensjami. Ostatecznie na horyzoncie pojawił się rozwód.

Justyna Żyła po rozwodzie ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą wcale nie została bez grosza przy duszy. W spadku po utraconej, mężowskiej miłości otrzymała willę wartą milion.

Justyna Żyła i jej majątek po rozwodzie

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem przez niemalże 12 lat. Z ich związku narodziła się dwójka dzieci - Karolina i Kuba, które to z pewnością najmocniej cierpiały w czasach, gdy rodzice obrzucali się kąśliwymi uwagami publicznie.

Każda matka, która ma dzieci i jest w trakcie albo po rozwodzie, zawsze znajduje jakiś powód, żeby wstać z łóżka. Ja nie byłam osobą, która ubierała piżamę i potrafiła leżeć i płakać całymi dniami. Ja zrobiłam w drugą stronę, zaczęłam działać. Nie wychodziłam z domu nieumalowana, nieuczesana, wszystko musiało być zrobione na tip-top

- mówiła portalowi Pomponik.pl Justyna Żyła jakiś czas temu.

Po rozwodzie pary dzieci zostały z Justyną w luksusowej will. W imponującej posiadłości znajdują się m.in. wielki salon, kominek i taras ze wspaniałym widokiem.

Justyna Żyła może się także pochwalić ogromną kuchnią, w której spełnia swoje kulinarne talenty. Na Instagramie kobieta często chwali się przyrządzanymi przez siebie daniami. Gotowanie to jej pasja i sposób na ułożenie myśli. W związku z całym majątkiem, jaki przypadł jej w udziale, złośliwi twierdzą, że wcale nie wyszła ona na rozwodzie aż tak źle.