18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odżyła po rozwodzie?

Żyła pokazała nowego faceta. Piotr będzie zaskoczony?

Wojciech Kozicki
05.08.2020  16:51
Justyna odŻyła po związku z Piotrem?
Justyna odŻyła po związku z Piotrem? Fot: Jan BIELECKI/East News

Jeśli związek z Justyną Żyłą byłby skocznią narciarską, Piotr Żyła pewnie oddałby najdłuższy skok w życiu. Wojna w mediach społecznościowych przeradza się w "neverending story", a rozwiedziona para zadaje sobie kolejne brutalne ciosy. Tym razem gotująco-piorąca góralka pokazała nowego partnera! Czy to na pewno miłość?

Justyna Żyła i jej ex-ukochany skoczek narciarski Piotr są już dawno po rozwodzie. Walka jednak nadal trwa, głównie na Instagramie. Od kiedy media plotkarskie ujawniły, że Piotr Żyła ma nową dziewczynę i jest to seksowna aktorka z serialu "19+", jego była żona wali w niego w sieci jak pioruny w krzyż na Giewoncie! Gdyby publiczne pranie brudów było dyscypliną olimpijską, Justyna dostałaby garba od złotych medali.

Justyna Żyła i nowa miłość - odżyła po rozwodzie?

Czyżby Żyła była zazdrosna o nowy związek „Wiewióra”?  Najwyraźniej w ramach odwetu opublikowała zdjęcie z przystojnym mężczyzną.  Kim jest tajemniczy Filip? Na pewno nie jedynie kolegą.

Na krótkim filmiku góralka przytula się do niego, a wideo okraszone jest serduszkiem. Zamieściła też fragment tekstu piosenki Sarsy

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie – napisała Żyła pod romantycznym zdjęciem na Instagramie.

Nagle nastąpił jednak zwrot akcji. Żyła wyrzekła się rzekomej miłości!

Zdjęcie z osobą obok i fragment piosenki nie oznaczają związku. Gdybym miała być w związku z każdą osobą, z którą robię zdjęcie, z każdą osobą z grona moich znajomych i przyjaciół, z każdą osobą, która jest gościem w moim własnym domu, byłabym w ciągłej i coraz to nowej relacji. Trochę więcej powagi. Z pewnością przyjdzie czas na związek, ale wtedy napisze jasno: "To moja miłość". Na ten moment proszę się uśmiechnąć - żyła przesłała oświadczenie do mediów. (Pudelek.pl)

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej