18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego nie da się odzobaczyć

Goła Żyła przytula się do ściany. "Znowu poczułam się kobietą"

18.11.2019  07:59
Goła Żyła przytula się do ściany. "Znowu poczułam się kobietą"
Goła Żyła przytula się do ściany. "Znowu poczułam się kobietą" Fot: Instagram/Justyna Żyła

Czy to oznacza próbę powrotu Justyny Żyły? Celebrytka znana z wyciągania najbardziej prywatnych szczegółów ze swego życia, dzieli się już nie tylko uczuciami, ale i zdjęciem bez ubrań.

Justyna Żyła zrobiła "karierę" na kłótniach z mężem i praniu prywatnych brudów na Instagramie. Przez chwilę pląsała w "Tańcu z gwiazdami", miała swoje pięć minut i własny program w TV, założyła kulinarnego bloga i na kilka miesięcy zniknęła. Teraz zdaje się, że wraca. Bo nie dość, że nagle pojawiła się na ściance, oznajmiła że szuka miłości, zaczęła mówić o powiększaniu sobie ust, to jeszcze wrzuciła na Instagram nagą fotkę!

Żyła i "Playboy"

Tak, rozbieranie się przed fotografami było jednym z etapów "kariery" pani Justyny. Zaraz po hucznym rozstaniu z mężem - skoczkiem Piotrem Żyłą - dostała propozycję porzucenia nie tylko prywatności, ale i ubrań. Całkiem naga (czasem w szpilkach czy szaliczku) pozowała dla "Playboya".

Niestety, w ostatnich dniach na fanów pisma spadła straszna wiadomość - więcej "Playboya" w Polsce nie będzie. A skoro tak, to pani Justyna postanowiła się z nim pożegnać. I pokazała fotkę w negliżu.

Pożegnanie z Playboyem! Po tej sesji poczułam się znowu atrakcyjną kobietą!

- napisała pod zdjęciem na Instagramie.

A na zdjęciu, przytulona do drewnianej ściany, z przerzuconym przez ramię szalem, wpatruje się naga w oko aparatu. Podoba wam się?

Czytaj także