18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co tu się

Justyna Żyła z miotłą i torebką Chanel, ale bez ubrania, pląsa po łące

17.04.2020  09:06
Justyna Żyła z miotłą i torebką Chanel, ale bez ubrania, pląsa po łące
Justyna Żyła z miotłą i torebką Chanel, ale bez ubrania, pląsa po łące Fot: Justyna Żyła/Instagram

Była żona Piotra Żyły - Justyna - dalej próbuje zwracać na siebie uwagę i pozostać w świetle celebryckich fleszy. Środki są różne - tym razem padło na zrzucenie ubrania.

Pięć minut dawno minęło, a Justyna Żyła dalej próbuje. Celebrytka znana jedynie z nieumiejętnych pląsów w "Tańcu z Gwiazdami" i rozwodu ze skoczkiem narciarskim, dalej chciałaby być na świeczniku. Więc znowu się rozebrała.

Przypomnijmy, pani Justyna ma już za sobą między innymi głośną i sztywną, ale jednak nagą sesję zdjęciową do "Playboya". Ta jednak wydarzyła się w czasach jej "świetności". Teraz o pani Żyle świat zapomniał, ale ona nie zapomniała, jak to jest, gdy bywa się sławnym. Więc wyskoczyła z ciuchów i skoczyła na górską halę.

Jak ją pan bóg stworzył (prawie, bo w makijażu i po wypełnianiu ust) Żyła sfotografowała się na trawce. W ręku dzierżyła miotłę i wspomnienie sławy - torebkę "chanelkę". Na stopy założyła dwa różne buty. Wdzięki zaś przykryła - na znak nowej, dziwacznej mody - poduszką.

Justyna Żyła
Justyna Żyła
Przeczytaj więcej
Komentarze