18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Są chętni?

Justyna Żyła oficjalnie szuka męża. Prezentując pośladki stawia wymagania

18.05.2020  16:08
Justyna Żyła oficjalnie szuka męża. Prezentując pośladki stawia wymagania
Justyna Żyła oficjalnie szuka męża. Prezentując pośladki stawia wymagania Fot: Instagram/justynazyla

Justyna Żyła szturmem weszła do polskiego show-biznesu, kiedy rozwodziła się z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Teraz szuka kolejnego partnera. 

Justyna Żyła doskonale wie, że koniec miłości może być początkiem nowego życia. Jej głośne rozstanie z Piotrem Żyłą (nagłośnione z resztą przez samą Justynę) przyniosło jej same profity. Popularność, występ w Tańcu z Gwiazdami, rozbierana sesja w magazynie dla panów, własny program w telewizji.

Justyna Żyła szuka męża!

Teraz jednak Justyna Żyła najwyraźniej poczuła, że życie w pojedynkę nie jest dla niej. Oficjalnie zaczęła szukać męża za pomocą Instagrama. Celebrytka eksponując swoją pracowitość i pośladki - wystosowała wprost apel do panów.

Od tyłu, ale broń Boże nie wypięłam się na was. Męża szukam. Takiego, co kosić umie, odśnieżać itp. Kogo polecacie?

- napisała pod jednym z filmików Justyna Żyła. 

Myślicie, że kolejka już się ustawia? Justyna Żyła świetnie gotuje i jest czułą matką. Ponadto chyba nikt nie jest aż tak zaradny, by zbudować swoja karierę na smutnym wydarzeniu, jakim jest rozwód z poprzednim mężem. No, może poza Michałem Wiśniewskim, który od lat świetnie radzi sobie z rozwodami. 

Potencjalny kandydat może więc liczyć na wspaniałą żonę, a w sytuacji, w której uczucie zgasłoby niespodziewanie szybko - możliwa jest również kariera w sieci i telewizji. Kto pasowałby do Justyny Żyły Waszym zdaniem?

Przeczytaj więcej
Komentarze