18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wie czym to pachnie?

Żyła ma pomysł na nowy biznes!

Wojciech Kozicki
20.01.2021  17:59
Czy kwiatowy biznes Żyły rozkwitnie?
Czy kwiatowy biznes Żyły rozkwitnie? Fot: VIPHOTO/East News

Justyna Żyła znowu w akcji! Nie wiemy czy to jeszcze chęć zrobienia kariery, czy już tylko walka o przetrwanie. Były nagie zdjęcia, pranie brudów, taniec z gwiazdami, gotowanie w internecie… no nóż, przynajmniej próbowała. Teraz bierze się za kwiaty na walentynki.

Justyna Żyła, odkąd jej mąż Piotr zrobił skok w bok, uparcie próbuje zostać celebrytką. Nie pomogły jej jednak nagie zdjęcia w Playboyu ani „Taniec z gwiazdami”. Internetowa kucharka z Wisły się jednak nie poddaje i zapowiada, że otwiera nowy biznes.  Będzie to… firma kwiaciarska!

Justyna Żyła wchodzi w kwiaty. Kwitnie nowy biznes

34-letnia Justyna Żyła na Instagramie ogłosiła, że spełni w ten sposób swoje marzenie i będzie oferowała Polakom flower boxy. Pierwsze zaoferuje już na walentynki dla zakochanych. Ujawniła jak na razie, że będą „trzy opcje do wyboru”. Biznes wystartuje 1 lutego.

Żyła zaprezentowała już przykładowe bukiety i flower boxy jakie będą u niej w ofercie. Przy okazji edukowała fanów na Instagramie, tłumacząc skąd przywędrowała do Polski idea kwiatów w pudełkach. Jej zdaniem, nie ma kobiety, która nie marzy o otrzymaniu flower boxa od swojego ukochanego.

Ciekawe, czy Piotr Żyła sprawił jej kiedyś flower box…

Justyna również zachwyciła się modnymi kwiatami w pudełkach. Bukiety są szalenie popularne wśród celebrytów. Parę lat temu w podobny biznes zainwestowała Maja Bohosiewicz – przypomina Radio ZET.

Czytaj także