18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemniczy absztyfikant

Justyna Żyła pokazała nowego chłopaka!

Wojciech Kozicki
30.09.2020  13:38
Justyna Żyła ma nowego chłopaka - kim jest tajemniczy amant?
Justyna Żyła ma nowego chłopaka - kim jest tajemniczy amant? Fot: Damian Klamka/East News

Justyna Żyła już chyba na dobre otrząsnęła z się relacji z Piotrem Żyłą. Na Instagramie pokazała twarz nowego chłopaka i opublikowała poruszające miłosne wyznanie. Czy góralka znalazła wreszcie miłość życia?

Justyna Żyła od jakiegoś czasu dawała fanom znać, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Wreszcie przyszedł czas, by oficjalnie przyznać się do nowego uczucia. Góralka na Instagramie wreszcie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała co robili w łóżku, a teraz poszła na całość i… ujawniła jego twarz.

Nowa miłość Justyny Żyły

Nowy absztyfikant Żyły ukazany został z profilu, a celebrytka przytula się do niego i pstryka romantyczne selfie. Na dowód, że to miłość, podpisała fotkę cytatem z króla lwa: „miłość rośnie wokół nas”. Pojawili się też zakochani Simba i Nala.

Justyna Żyła ma za sobą trudny czas. W lutym 2018 roku ujawniła, że Piotr Żyła zostawił ją z dziećmi i odszedł do kochanki. W serii emocjonalnych wpisów na Instagramie zarzucała skoczkowi, że ten nie interesuje się dziećmi i oskarżała go o przemoc słowną, szantaże, a nawet groźby pobicia. Na początku chciała ratować małżeństwo, rozbierając się dla Piotra w "Playboyu". Skoczek jednak nie uległ jej wdziękom i zdecydował się na rozwód – radiozet.pl streszcza życie Justyny Żyły.

 

Justyna Żyła i nowy ukochany
Justyna Żyła i nowy ukochany Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej