18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

KONIEC ŻYCIA W BLASKU FLESZY?

Justyna Żyła poszła do NORMALNEJ pracy. Celebrytka przywdziała uniform

20.07.2021  12:23
Koniec marzeń o show-biznesie. Justyna Żyła poszła do normalnej pracy
Koniec marzeń o show-biznesie. Justyna Żyła poszła do normalnej pracy Fot: Piotr Molecki/East News

Skończyły się złote czasy w życiu Justyny Żyły - jej pięć minut minęło, pora wrócić do normalności. Celebrytka zmuszona została do znalezienia sobie zwykłej pracy, z dala od show-biznesu.

Życie celebrytów nie zawsze usłane jest różami, czasem muszą zniżać się do poziomu zwykłych, szarych śmiertelników, porzucić dumę i zacząć normalnie pracować. Tak też po kilku latach romansu z show-biznesem i robienia kasy na praniu życiowych dramatów, do normalnego życia powraca właśnie Justyna Żyła.

Celebrytka zasłynęła swego czasu publicznymi kłótniami z byłym już mężem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Gdy przez burzliwe posty na Instagramie zrobiło się o niej głośno, wykorzystała swe pięć minut, pozowała nago do pisma dla panów, wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", miała nawet swój własny program w telewizji. Każda z tych przygód okazywała się jednak niewypałem - widać życie w blasku fleszy i pod okiem kamer nie jest dla każdego.

Justyna Żyła musiała więc pogodzić się z szarą rzeczywistością i poszukać pracy z dala od show-biznesu. I już wiadomo, że odniosła swój pierwszy sukces - znalazla stałe zatrudnienie.

Justyna Żyła poszła do pracy

Była żona Piotra Żyły kocha gotować, czym często dzieli się z fanami na Instagramie. Okazuje się, że kocha też przyrządzanie słodyczy. W tym kierunku chce więc rozwijać się zawodowo - właśnie przywdziała pracowniczy uniform i zatrudniła się w "Cukierni u Janeczki" - lokalu, w którym dorabiała jako nastolatka.

Justyna Żyła w cukierni zajmować się będzie produkcją słodyczy i promowaniem lokalu w mediach społecznościowych. Swym nowym zajęciem pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Od niedawna przeżywam "powrót na stare śmieci". Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat

- napisała Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Teraz razem z Karoliną @delicja2020, będziemy starać się regularnie prezentować Wam za pośrednictwem Insta i FB coraz to nowsze dzieła zdolnych cukierników, które powstają z moją drobną pomocą - czytamy.

Myślicie, że tym razem w końcu się uda i Justyna Żyła znalazła w końcu zajęcie, w którym się sprawdzi?