18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dociąga spokojnie do pierwszego?

Żyła poszła w lody. Pomaga mamie ogarnąć interes

11.10.2021  13:10
Justyna Żyła pracuje w cukierni. Pokazała swoje NOWE DZIEŁO
Justyna Żyła pracuje w cukierni. Pokazała swoje NOWE DZIEŁO Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła odżyła. Wreszcie odniosła sukces, a efekty swojej pracy prezentuje na Instagramie. Była żona Piotra Żyły poszła w cukiernictwo, słodkości i fikuśne frykasy. Trzeba przyznać, ma fach w rękach!

Justyna Żyła niedawno gotowała na portalu YouTube, a teraz wróciła do tradycyjnej kuchni. Jej mama pracuje w cukierni, a była żona skoczka narciarskiego pomaga jej w przygotowaniu zjawiskowych deserów. Właśnie pokazała na Instagramie swoje najnowsze cukiernicze dzieło.

Żyła idzie w słodkości. Nowe powołanie w życiu?

Celebrytka z Wisły zaprezentowała epicką słodkość z owocami. Jest zwieńczona lodami w wafelku w kształcie rożka. Trzeba przyznać, na sam widok takich deserów ślinka cieknie, a podniebienie wręcz krzyczy „rozpieść mnie".

Od niedawna przeżywam 'powrót na stare śmieci'. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni 'dorabiałam' sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat. Cukiernia U Janeczki to rodzinna firma z tradycjami – ogłosiła Żyła w lipcu.

Czy rzeczywiście Żyła pracuje w cukierni z pasji, czy po prostu musi jakoś dociągnąć do pierwszego? Przypomnijmy, że po rozwodzie z Piotrem żyła dostała luksusową willę w Wiśle, a taka „chałupa” sama się nie utrzyma…

Justyna Żyła stawia na desery. Próbuje osłodzić sobie życie po rozwodzie?
Justyna Żyła stawia na desery. Próbuje osłodzić sobie życie po rozwodzie? Fot: Instagram