18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oberwała

Żyła ruszyła w operacje plastyczne. Internauci nie mają litości

24.11.2019  17:32
Żyła ruszyła w operacje plastyczne. Internauci nie mają litości
Żyła ruszyła w operacje plastyczne. Internauci nie mają litości Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Justyna Żyła wciąż stara się utrzymywać przy życiu swoją karierę, którą zaczęła od rozwodu. Teraz poszła o krok dalej w samodoskonaleniu się i ruszyła pod przysłowiowy nóż. 

Justyna Żyła nie zraża się krytyką od momentu, w którym zaistniała w świadomości Polaków. Była żona Piotra Żyły zasłynęła wywołaniem burzy w sieci wokół ich rozwodu. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa. 

Dzięki temu, że stała się znana w internecie, wystąpiła nawet w Tańcu z Gwiazdami. Ostatnio w życiu Żyły najwyraźniej zachodzą różne zmiany, bowiem kobieta nie tylko twierdzi, że jest już gotowa na miłość, ale robi wszystko, by prędko ją zdobyć.

Justyna Żyła poszła pod nóż

Co za tym wszystkim idzie... Justyna Żyła nie tylko pozuje nago na Instagramie, ale również zaczęła poprawiać urodę. Kiedy poszła pod przysłowiowy nóż, okazało się, że internauci nie mają dla niej za grosz litości. 

Justyna upiększenia zaczęła od okolic brzucha. Jak zapewniała, chciała poprawić jędrność skóry po dwóch ciążach. Najwyraźniej spodobało jej się poprawianie urody i dlatego teraz postanowiła skupić się na ustach.

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się w radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający... Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu dentystycznym zero bólu

- chwaliła się dzielnie na Instagramie.

Oczywiście komentarze popłynęły wartkim strumieniem.

Ust? Bez urazy, ale okolice oczu bardziej się proszą o zabiegi... Usta są ok 

- stwierdził jeden ze znawców zasad medycyny estetycznej.

Starzeć trzeba się umieć i przyjąć to z godnością. Później chodzą takie sztuczne i wiecznie nie będą

- twierdzi groźnie ktoś inny.

I tak piękniejsza nie będziesz. Wylansowałaś się tylko dzięki swojemu byłemu mężowi. Dla niego wielki szacunek, bo to jest ktoś, a Ty kim jesteś? Żenada

- odszedł od głównego tematu inny komentujący.

My tylko apelujemy, żeby pani Justyna nie przesadziła - łatwo o to we współczesnych czasach. 

Przeczytaj więcej
Komentarze