wow

Justyna Żyła się napompowała. Pokazała fotkę po... Były za małe?

07.01.2020  16:10
Justyna Żyła się napompowała. Pokazała fotkę po... Były za małe?
Justyna Żyła się napompowała. Pokazała fotkę po... Były za małe? Fot: Instagram/Justyna Żyła

Justyna Żyła pozbyła się problemu. Myslała, że ma za mało, pobiegła więc do kliniki medycyny estetycznej i powiększyła. Jest lepiej?

Znana z bycia byłą żoną Piotra Żyły i prania małżeńskich brudów góralka, ani myśli odpuścić i usunąć się w cień. Po nieudanym "Tańcu z Gwiazdami", nieudanym programie w TV i nieudanej sesji do Playboya, ciągle próbuje błyszczeć. Teraz chwali się zabiegami medycyny estetycznej.

Pani Justyna zdaje się miała spory problem ze swym wyglądem, bo postanowiła się "napompować". Uważała, że ma tu i tam za mało, zdecydowała więc powiększyć. I teraz oczywiście, jak na instagramową gwiazdę przystało, chwali się efektami.

"Polecam z całego serca"

Żyła pojechała do Bielska i poddała się opiece specjalistów. Ci chwycili za strzykawki i wpuścili jej kwas hialuronowy w usta. Efekt widać gołym okiem, ale co ważne, pani Justyna nie stała się karpiem. Jak wygląda? Całkiem dobrze, co podkreślają jej zachwyceni fani.

Sama celebrytka też z zabiegu jest zadowolona i poleca go każdemu, kto niezdecydowany.

Usta... miękkie, nawilżone i równe! Długo się zastanawiałam nad zabiegiem i uwaga- nic nie bolało. Ale skorzystałam ze znieczulenia dentystycznego. Polecam z całego serca!!!

- czytamy pod zdjęciem.

Podoba Wam się?

Przeczytaj więcej
Komentarze