18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za gorąc!

Justyna Żyła w skąpym bikini cieszy się latem

10.08.2020  09:07
Justyna Żyła w skąpym bikini cieszy się latem
Justyna Żyła w skąpym bikini cieszy się latem Fot: Instagram/justynazyla

Justyna Żyła w bardzo skąpym bikini na Instagramie cieszy się z gorącego lata. Była żona Piotra Żyły okazuje pełną akceptację dla swojego ciała, którym bardzo lubi się chwalić.

Justyna Żyła od momentu rozwodu z Piotrem - dosłownie kwitnie. Kobieta nie tylko zrobiła karierę, ale dodatkowo wyraźnie się rozpromieniła. Najwyraźniej samotne macierzyństwo bardzo jej służy.

Justyna Żyła zachwyca na Instagramie

Poza tym, że czasem jeszcze publicznie kłóci się ze swoim byłym mężem, wydaje się nam całkiem beztroska. Dodatkowo kobieta jest ogromnie dumna ze swojego ciała i chętnie chwali się nim publicznie.

Nowa odsłona Justyny Żyły jest pełna radości życia i niekłamanej energii. Patrząc na jej szczęście - możemy jedynie pozazdrościć spokoju ducha i akceptacji swojej sytuacji.

Justyna Żyła często podkreśla, jak dobry kontakt ma ze swoimi pociechami. Życzymy by taki stan rzeczy trwał u niej jak najdłużej! Kiedy maluchy wejdą w okres dojrzewania, mogą pojawić się pierwsze, nastoletnie bunty.

Przeczytaj więcej
Komentarze