18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tęskniliście?

Justyna Żyła wraca na salony bo... jest gotowa na nową miłość

14.11.2019  14:48
Justyna Żyła wraca na salony bo... jest gotowa na nową miłość
Justyna Żyła wraca na salony bo... jest gotowa na nową miłość Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła jeszcze kilka miesięcy temu była prawdziwą sensacją. Ostatnio nieco przycichła, ale to nie oznacza, że możemy o niej zapomnieć. Przeciwnie, gotowa na nową miłość powraca na salony. 

Justyna Żyła jest byłą żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Wszyscy usłyszeli o kobiecie, kiedy podczas kryzysu małżeńskiego zdecydowała się na szczere i oskarżające wyznania pod jego adresem na swoim Instagramie. 

Trzeba przyznać, że to posunięcie przyniosło jej niesamowitą popularność. Dzięki całej akcji wystąpiła nawet w Tańcu z Gwiazdami (choć nie poszło jej najlepiej). Justyna Żyła w ostatnim czasie nieco przycichła, ale najwyraźniej postanowiła powrócić.

Justyna Żyła wraca na salony

Zapytana przez reportera o byłego męża nie kryła, że pozostają ze sobą w kontakcie, choć na powrót do swego boku raczej nie ma szans.

Relacje, jako rodzice, którzy wspólnie wychowują dwójkę swoich dzieci, są jak najbardziej poprawne i tyle. Nie ma co wnikać. Działamy na stopie przyjacielskiej

- wyznawała Pomponikowi.

Za to, Justyna Żyła jest już gotowa na nową miłość! 

Jeszcze wam powiem więcej, że jestem gotowa na coś nowego. Wszystko w swoim czasie. Nie, na razie nie szukam, ale jestem już coraz bardziej otwarta

- stwierdziła.

Wymieniła nawet, jakie cechy powinien mieć jej nowy partner. Są wśród nich: poczucie humoru, iskra w oku, uśmiech i dbanie o siebie. Piotr Żyła je wszystkie posiadał?

Czytaj także