18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie wow!

Justyna Żyła wystawia nogi, jak ślimak rogi. Co za widok!

11.05.2021  15:46
Justyna Żyła eksponuje nogi
Justyna Żyła eksponuje nogi Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła, jak wszyscy Polacy, cieszy się z pięknej, majowej aury. Celebrytka wystawia do słońca swoje piękne nogi, niczym ślimak uradowany wiosną - wystawia rogi. Podoba Wam się w takim wydaniu?

Justyna Żyła ostatnio jest nieco mniej obecna w mediach. Być może to pandemia, albo wewnętrzne wyciszenie, albo nowy związek - ale coś sprawiło, że celebrytka przycichła. Na szczęście dla fanów, pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. 

Justyna Żyła pokazała nogi

Justyna Żyła postanowiła wystawić do słońca swoje zgrabne nogi, niczym ślimak rogi. Była żona Piotra Żyły zaprezentowała już swoje piękne kształty, występując w Tańcu z Gwiazdami, ale teraz prywatnie również raduje oczy bliskich.

fot. Instagram/justynażyła
fot. Instagram/justynażyła Fot: Instagram/justynażyła

Jej wiosenne wydanie ukazało się na Instagramie, konkretnie na InstaStory. Trzeba przyznać, że odkąd poczuła wiosnę, Justyna Żyła dosłownie promienieje. Postanowiła również zmienić kolor włosów, a nie od dziś wiadomo, że kiedy kobieta zmienia kolor włosów - to zmienia też życie.

Czyżbyśmy niedługo mieli usłyszeć o nowych, wielkich krokach celebrytki? Dumna ze swoich dzieci mama, która poświęca im cały czas - być może ma ochotę na nowe wyzwania. Kiedyś już pokazała, że w pędzie do samorozwoju nic jej nie zatrzyma. 

Przypominamy, że Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się po dwunastu latach małżeństwa. Od niedawna kobieta jest w nowym związku, ale nie zdradza na jego temat zbyt wielu szczegółów. Najwyraźniej postanowiła chronić swoją prywatność. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej