18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna ostra jak ciupaga

Żyła zaatakowała nową dziewczynę Piotra!

Wojciech Kozicki
01.08.2020  18:38
Justyna Żyła znowu pierze brudy - wojna długa jak rozbieg mamuciej skoczni
Justyna Żyła znowu pierze brudy - wojna długa jak rozbieg mamuciej skoczni Fot: Jan BIELECKI/East News

Piotr Żyła jakiś czas temu zrobił skok w bok i od tamtej pory była żona Justyna Żyła prowadzi z nim medialną wojnę i pierze ich brudy publicznie. W mediach gruchnęła wiadomość, że nową miłością skoczka jest gwiazda TVN i aktorka. Góralka ostro skomentowała jego nowy związek!

Skoczek narciarski Piotr Żyła i aktorka TVN Marcelina Ziętek są parą? Gwiazda serialu „19+” i „Szkoła” publikując zdjęcia z wakacji i wiążąc się z roześmianą legendą sportu, zapewne spodziewała się, że do akcji w końcu wkroczy Justyna Żyła.

Justyna Żyła kontra były mąż... znowu

Justyna Żyła zapewniała, że nowa dziewczyna Piotra Żyły nie będzie na jej celowniku i nie będzie komentować związku byłego męża. Fani zasypali ją jednak wiadomościami na ten temat i się złamała – ostro gruchnęła w Żyłę i jego wybrankę.

Dziękuje za setki pytań , maili oraz wiadomości prywatnych na instagramie dotyczących mojego ex męża ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje wiec oświadczenia nie będzie .
Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły , to dla mnie od lat żadna nowość . Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci , które będę chronić .
Bzdury już nie zajmują mojego czasu , za to kochające mnie osoby owszem. Dziękuje . Miłego wieczoru/ Ps. Jutro w menu placki ziemniaczane – napisała Justyna Żyła na Instagramie. (pisownia oryginalna)

Zagłosuj

Uprawiasz masturbację?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej