Bo to zła kobieta będzie?

Justyna Żyła złamała prawo. Policja ją dojechała!

Wojciech Kozicki
14.01.2020  14:03
Justyna Żyła łamie prawo -  czy to skok na kasę?
Justyna Żyła łamie prawo - czy to skok na kasę? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła niegdyś była tylko skromną żoną skoczka narciarskiego, ale od kiedy Piotr zrobił skok w bok, zrobiła się z niej prawdziwa celebrytka i medialny drapieżnik. Czyżby właśnie zrzucała swój wizerunek grzecznej dziewczyny niczym wąż wylinkę? Niedawno pozowała nago, a teraz bierze się za łamanie prawa!

Justyna Żyła znowu rozpaliła internet do czerwoności. Ledwo fani ochłonęli po jej wyznaniu o powiększonej części ciała, a internetowa kucharka znów sprawiła, że się zagotowali. Przyznała, że złamała prawo i miała bliskie spotkanie z policją. "Kobietą mafii" jeszcze nie jest, ale może to początek nowej i niegrzecznej góralki?

Góralka ostra jak ciupaga - Żyła lubi ostrą jazdę?

Żyła robi wszystko, by zdobyć popularność. Gotuje na YouTubie, pozuje nago, tańczy, prowadzi program w telewizji i pierze brudy innych par. Prawdziwa kobieta renesansu! Czy teraz zostanie jeszcze piratem drogowym?

Dzień świra. Ja pierdziele... Spóźniona, mandacik, punkciki, super! – wyznała Justyna Żyła na Instagramie.

Góralka najwyraźniej nie przejmuje się karą za wybryki na drodze. Chwaląc się złamaniem prawa, pozowała z uśmiechem, przy okazji prezentując swoje kolejne kulinarne wyczyny. A może sądzi, że następnym razem jej się upiecze?

Przeczytaj więcej
Komentarze