18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna znowu wypina

Żyła obnaża pupę w źdźbłach. Pole aż chce się młócić!

Wojciech Kozicki
24.08.2020  12:45
Żyła grzeje pośladki w szczerym polu
Żyła grzeje pośladki w szczerym polu Fot: Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła, odkąd jej mąż zrobił skok w bok, desperacko próbuje zrobić karierę. Zaczęła od pokazania się nago w Playboyu i chyba uznała, że to wychodzi jej najlepiej, bo znowu obnażyła się na Instagramie. Utoruje sobie pupą drogę na szczyt?

Justyna Żyła zrobi wszystko, by utrzymać się na fali. Nagie zdjęcia w Playboyu, publiczne pranie brudów, „Taniec w Gwiazdami” gotowanie w internecie…  wciąż jednak nie mknie po autostradzie sukcesu. Wybrała więc szybką drogę na skróty – znowu się rozebrała.

Żyła na pupie robi interes

Ostatnio Justyna Żyła wypinała swój celebrycki odwłok na basenie. Chyba uznała, że dzięki temu kariera stanęła przed nią otworem, bo ZNOWU TO ZROBIŁA! Tym razem obnażyła się na dzikim polu w prześwitującej bieliźnie. Była czapka niewidka, a obecnie modne są majtki, których prawie nie ma…

Goła pupa zapewni Żyle nowych fanów i wielką karierę? Przez jakiś czas głodna chodzić nie będzie, bo zwiewna kreacja to reklama pewnej firmy odzieżowej, której nazwę góralka oczywiście wspomniała.

Wiesz, co mnie frapuje w kobietach? (...) Nie samo to, że mają piersi, czego nie sposób przecenić, ale te wszystkie fajne rzeczy, w które je – Żyła zacytowała pod zdjęciem Norę Roberts.

Zobacz także

 

Czytaj także