18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nagie zdjęcia to skok na kasę?

Justyna Żyła znowu nago! Pokazała swoje "emotki"

Wojciech Kozicki
10.12.2019  13:20
Justyna Żyła znowu na golasa. Czy poluje na... kasę?
Justyna Żyła znowu na golasa. Czy poluje na... kasę? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła znowu nago! Pamiętna sesja w Playboyu nadal rozpala Polaków, a była żona skoczka chyba tęskni za rozbieraniem się dla ludzi. Po raz kolejny pokazała piersi, tym razem na Instagramie.

Odkąd Piotr Żyła zrobił skok w bok, Justyna Żyła doskonale sobie radzi i nie znika z mediów. Obecnie z rozrzewnieniem wspomina w mediach społecznościowych rozebranie się dla magazynu Playboy. Trzy tygodnie temu pokazała nawet na Instagramie swoje seksowne nagie zdjęcie z tamtej sesji i napisała, że wtedy „znowu poczuła się atrakcyjną kobietą”.

Za pikantne fotki w Playboyu Justyna Żyła otrzymała pieniądze (podobno 40 tys. złotych!). Teraz chyba jednak nikt nie chce jej płacić za nagie piersi, bo udostępniła swoje zdjęcie w negliżu w sieci za darmo. Na najnowszej fotce pluska się w wannie i relaksuje w stroju Ewy. W strategicznych miejscach umieściła zabawne emotikony, więc napaleni panowie muszą obejść się smakiem.

Niektórzy internauci podejrzewają, że była żona skoczka po prostu robi skok na kasę kolejnymi zdjęciami i chce zachęcić pisma dla panów, by złożyły jej ofertę.

Żyła zagotowała internet

Poza golizną Justyna Żyła skupia się głównie na gotowaniu, a jej Instagram wypełniają zdjęcia jedzenia. A może to właśnie kolejne nagie fotografie okażą się przepisem na sukces?

Justyna Żyła nago na Instagramie:

żyła instagram

Justyna Żyła - czy będzie druga naga sesja w Playboyu?

Przeczytaj więcej
Komentarze