18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brzozowski może się schować

KANDYDAT NA EUROWIZJĘ WYBRANY! Wygraną mamy w kieszeni?!

20.02.2022  15:46
Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022
Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022 Fot: Pawel Wodzynski/East News

Eurowizja 2022 startuje za niespełna trzy miesiące, lecz Polacy już teraz przeżywają ogromne emocje. Tym razem nasz kraj reprezentować będzie Krystian Ochman, młody 22-letni piosenkarz o wyjątkowym głosie. Uda nam się podbić europejskie serca?

Przez lata Polacy byli bliżej lub dalej od zwycięstwa na Eurowizji, lecz sztuka ta jeszcze nikomu się nie udała. Najdalej od zwycięstwa był prawdopodobnie Rafał Brzozowski, który w ubiegłym roku podbił serce Jacka Kurskiego oraz wzbudził politowanie u zagranicznych widzów. Teraz wszystko ma się zmienić o 180, a może nawet 360 stopni!

Krystian Ochman jedzie na Eurowizję

Sobotnie preselekcje wygrał Krystian Ochman i to on będzie reprezentował nasz kraj podczas Eurowizji 2022 w Turynie. Mimo, że młody, 22-letni piosenkarz był faworytem bukmacherów, to jego zwycięstwo wcale nie było pewne.

Część osób jest wręcz rozczarowana, gdyż ich zdaniem Ochman nie zaprezentował się tak dobrze jak jego główna rywalka Daria. Pojawiły się nawet komentarze, sugerujące, że koncert 22-latka był usypiający.

Szczerze, to Daria lepiej wypadła na żywo. [...]; Wizualnie występ do zmiany; Wybrali gościa, który wygląda, jakby miał za chwilę zasnąć przy mikrofonie. Porażka - piszą fani.

Trzeba przyznać, że Krystian ma naprawdę potężny i wyjątkowy głos, ale czy to wystarczy? Na odpowiedź poczekamy do maja.

logo Tu się dzieje