18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

polowanie na czarownicę

KOCHANKA PUTINA NAMIERZONA! "Niech dołączy do fuhrera"

Emilia Waszczuk
17.03.2022  12:46
Kochanka Putina namierzona. Co z nią zrobią?
Kochanka Putina namierzona. Co z nią zrobią? Fot: imago/Schreyer/EAST NEWS

Kochanka Władimira Putina ukrywa się przed światem i z ukrycia szerzy prokremlowską propagandę. Została jednak namierzona. Ludzie chcą egzekucji!

Wojna w Ukrainie trwa, Rosjanie brutalnie mordują ludzi i niszczą ich domy, a Rosja zaczyna przymierać głodem. Objęty gigantycznymi sankcjami kraj znalazł się na skraju bankructwa, którego jednak nie odczuwają bogate dzieci oligarchów czy najbliżsi przyjaciele Władimira Putina.

Wszyscy oni twierdzą, że kochają Rosję, ale mało które z nich w Rosji mieszka. Rozproszeni są po świecie i zażywają w tym świecie luksusów. Ale to się światu nie podoba. Ludzie nie chcą u siebie popleczników tyrana, zaczęły się polowania.

Kochanka Putina namierzona

Władimir Putin po świecie porozrzucane ma nie tylko dzieci, gdzieś ukryta jest także jego (rzekoma) kochanka. Była gimnastyczka Alina Kabajewa już od kilku lat wiązana jest z prezydentem Rosji. Wielokrotnie była z nim fotografowana, towarzyszyła tyranowi w ważnych wyjściach. Już po rozpoczęciu wojny publicznie głosiła, że to "misja pokojowa", a Ukraińcy to naziści. Później zniknęła.

Teraz wiadomo już (prawdopodobnie), gdzie kobieta się ukrywa. I dla niej samej ujawnienie tej informacji nie wiąże się z niczym dobrym. Jak donoszą brytyjskie media, Kabajewa mieszka obecnie w willi nad jeziorem Lugano w Szwajcarii. Kraj ten z zasady pozostaje neutralny, jego władze starają się nie angażować w konflikty i nie opowiadać po żadnej ze stron. Być może właśnie dlatego uciekła tam kochanka Putina. Biedacka myślała, że w Szwajcarii pozostanie bezpieczna, nietknięta. Ale się przeliczyła.

Wydalą kochankę Putina ze Szwajcarii?

Szwajcaria złamała bowiem swą zasadę neutralności i opowiedziała się po stronie Ukrainy, oraz dołączyła do nakładania sankcji na Rosję. Teraz może okazać się też piekłem dla Kabajewej. Po ujawnieniu adresu kobiety, powstała petycja o wydalenie jej z kraju. Ludzie nie życzą sobie, by osoba tak bliska Władimirowi Putinowi, wspierająca jego krwawe ambicje i rozpowszechniająca kremlowską propagandę, pozostawała w Szwajcarii.

Mimo wojny Szwajcaria nadal gości wspólniczkę reżimu. Nadszedł czas, by ten kraj zaczął działać i doprowadził do ponownego połączenia Aliny Kabajewej z jej fuhrerem. Dlaczego, mając na uwadze rozmiar sankcji nałożonych na Rosję, nadal gościcie ją oraz jej rodzinę w czasie, gdy Putin niszczy życie milionów ludzi?

- piszą aktywiści w petycji.

Apel o wydalenie kochanki Władimira Putina do czwartkowego południa podpisało już blisko 47 tysięcy osób. Petycję znajdziecie pod TYM LINKIEM.