18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ładne kwiatki

KOLEJNY ŚLUB DODY. Poszaleje jak Wiśniewski?

04.01.2022  13:07
Doda weźmie kolejny ślub?
Doda weźmie kolejny ślub? Fot: VIPHOTO/East News

Doda dopiero co zakończyła swoje małżeństwo z Emilem Stępniem, a już pojawiają się pierwsze doniesienia o kolejnym ślubie gwiazdy. Będzie jak Michał Wiśniewski, który słynie z wielkiego serca do nowych żon?

Doda niedawno rozwiodła się ze swoim ostatnim mężem, Emilem Stępniem. Piosenkarka nie zdradza najbrutalniejszych szczegółów tej decyzji, ale na pewno widać, że została mocno zraniona. Ma coraz większą ochotę na wyznania - niektóre z nich mocno zaskakują fanów artystki.

Zobacz także

Doda weźmie kolejny ślub?

Chociaż piosenkarka jest znana z wielu artystycznych osiągnięć, ale ma na koncie również przemianę naszego społeczeństwa. Była zdecydowanie pierwszą gwiazdą w kraju, która tak odważnie pokazywała swoje ciało i nie wstydziła się prezentować wdzięków tak na scenie, jak i poza nią. Lata mijają, a pod tym względem nic się u Dody nie zmienia. Natomiast jeśli chodzi o jej życie prywatne — wcale nie czuła się demonem seksu. 

Jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich. Moje życie seksualne moim zdaniem jest „żenujące”. Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk

– zapewnia gwiazda.

Jak się więc okazuje, u Dody nigdy nie chodziło o seks, a zawsze o wielkie i mocne uczucia. Tak było z Emilem Stępniem i tak będzie z kolejnym mężem. W kwestii ślubów blisko jej bowiem do Michała Wiśniewskiego.

Staram się dogonić Michała, niebawem na widnokręgu będzie już przecież trzeci...

- powiedziała wokalistka, odnosząc się do plotek o kolejnym mężu. Do Michała trochę jej jednak brakuje, on żon miał już znacznie więcej.

[Kandydat - przyp.red.] pojawić by się mógł, bo jestem głodna miłości, ale nie wyszłabym na razie za mąż

- skwitowała Doda.

Rozumiecie jej podejście do życia?

Zobacz także