18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

KONIEC KIBICOWANIA! Mecze piłki nożnej tylko dla zaszczepionych

21.06.2021  14:37
Mecze tylko dla zaszczepionych! Koniec kibicowania
Mecze tylko dla zaszczepionych! Koniec kibicowania Fot: Jakub Kaminski/East News

Fani piłki nożnej, którzy nie chcą się szczepić przeciw COVID-19, zostaną brutalnie ukarani. Koniec kibicowania, nie wejdą na stadiony!

Piłka nożna to sport, który miesza w głowach i wywołuje skrajne emocje. Kibice są w stanie przejechać pół świata, by dopingować ukochaną drużynę, dla niej pokroją, zbłaźnią się, albo popłaczą, mimo że na co dzień uważają, iż łzy mężczyznom nie przystają.

Trwa Euro 2020, Polska jeszcze z grupy nie wyszła, ale może wyjść z turnieju, na Copa America wydarzył się skandal z udziałem piłkarzy i prostytutek, a już pojawiają się nowe, ważne doniesienia. Już za rok odbędą się mistrzostwa świata w piłce nożnej, czyli największe święto związane z kopaniem piłki. I tu klops – wielu ludziom poświętować dane nie będzie.

Mecze tylko dla zaszczepionych

Premier Kataru, gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata 2022, już zapowiedział, że ani myśli bawić się w kotka i myszkę z osobami, którym podoba się podtrzymywanie na świecie pandemii koronawirusa. W czasie turnieju na trybuny wejdą tylko i wyłącznie kibice zaszczepieni przeciw COVID-19.

Decyzji władz Kataru nie skomentowali jeszcze organizatorzy mundialu ani FIFA. Wiadomo za to, że i antyszczepionkowcy będą mieli szansę jakoś jednak na stadiony się dostać. Ale uwaga – droga jest tylko jedna i banalnie prosta – będą musieli zaszczepić się na miejscu. Premier Kataru, Szejk Chalid bin Chalifa Abdulaziz Al Thani przekazał, że stara się o zdobycie dodatkowego miliona szczepionek, które zechce przeznaczyć dla kibiców.

Naszym głównym celem jest ochrona zdrowia obywateli i mieszkańców kraju – powiedział.

logo Tu się dzieje