18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne uderzenie

KONIEC MIŁOŚCI. Chajzer się rozchodzi, wydał oświadczenie

30.05.2022  14:39
Filip Chajzer się rozwodzi
Filip Chajzer się rozwodzi Fot: VIPHOTO/East News

Filip Chajzer kończy swój związek! Prezenter wydał nawet specjale oświadczenie, które ostatecznie potwierdza zakończoną miłość mężczyzny i jego partnerki.

Filip Chajzer jeszcze parę lat temu był na fali popularności i radości życia. Niestety, teraz nadeszły dla niego mroczniejsze czasy, w których zakończył się jego wieloletni związek. Dziennikarz wydał nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Filip Chajzer się rozstaje

W tym trudnym momencie dawna para Filip Chajzer i Małgorzata Walczak zrobiła to samo - oboje wydali oświadczenia. Potwierdzają w nich rozpad relacji. "Prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji" - czytamy w instagramowych wpisach tej pary.

To była piękna miłość. Filip Chajzer z dziennikarką Małgorzatą Walczak związał się przed kilkoma laty. Wydawało się, że para wiedzie szczęśliwe życie. Chajzer i Walczak unikali publicznych wyjść, nie udzielali też wspólnych wywiadów. W 2017 roku natomiast urodził się ich syn Aleksander.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze

- podkreślił Filip Chajzer.

Współczujecie im trudnych przeżyć?

logo Tu się dzieje