18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sousa potwierdził plotki

KOSZMARNE WIEŚCI Z KADRY! Najlepsi zawodnicy nie zagrają?

23.06.2021  09:26
KOSZMARNE WIEŚCI Z KADRY! Najlepsi zawodnicy nie zagrają?
KOSZMARNE WIEŚCI Z KADRY! Najlepsi zawodnicy nie zagrają? Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Powtórka z Potopu? Szwedzi rozgromią Polaków? Paulo Sousa potwierdza smutne plotki - część polskich piłkarzy ma problemy ze zdrowiem, mogą nie zagrać!

Trzeci mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej, w ramach Euro2020 przed nami. Decydujące starcie ze Szwedami już za kilka godzin, tymczasem potwierdzają się najgorsze plotki.

Selekcjoner reprezentacji Paulo Sousa do końca nie chce zdradzić składu drużyny na środowy mecz. Powody? Banalne. Część zawodników niedomaga, nie zregenerowali się po ostatnim meczu, są słabego zdrowia. Nie wie, kogo wystawić!

Tak, mam pewne wątpliwości co do składu, również ze względu na kondycję piłkarzy. Jutro ocenimy i podejmiemy końcowe decyzje. 2-3 piłkarzy zmaga się także z drobnymi urazami. Potrzebujemy jutro pomyśleć, by podjąć końcowe decyzje

– potwierdził Sousa we wtorek.

Mecz Polska - Szwecja. Musimy wygrać

Aby pozostać w grze i wyjść z grupy, Polska musi pokonać w środę drużynę ze Szwecji. Nie będzie to łatwe – trafiliśmy na twardego rywala. Mimo wszystko trener wierzy w szanse swych piłkarzy – wszak dopiero co zremisowali z Hiszpanią, w co tak naprawdę mało kto wierzył.

Szwecja to zespół bardzo dobrze broniący. W tym roku zagrali 7 meczów i zremisowali tylko jeden - z Hiszpanią. Na tym turnieju nie stracili jeszcze bramki. To jeden z najlepszych zespołów jeżeli chodzi o odbiory i przechwyty piłki. To trudne pokonać taki zespół, mamy jednak swoje atuty i pomysły

– powiedział Paulo Sousa na konferencji prasowej.

Przypomniał też, że środowy mecz to mecz o wszystko – bez wygranej dla polskiej reprezentacji nie ma już miejsca w Euro 2020.

Dla nas ten mecz jest jak finał. Musimy być skoncentrowani jakby to był finał od pierwszych do ostatnich sekund, by odnieść to zwycięstwo

– powiedział selekcjoner.

Mecz Polska -Szwecja już w środę 23 czerwca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Czytaj także
Przeczytaj więcej