18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niepokój na Wyspach

KRÓLOWA ELŻBIETA ZAKAŻONA KORONAWIRUSEM? Pałac zamarł

11.02.2022  12:36
Królowa zakażona koronawirusem? Wielka Brytania zamarła
Królowa zakażona koronawirusem? Wielka Brytania zamarła Fot: Rex Features/East News

Brytyjczycy znów zamarli i boją się o życie królowej. Elżbieta II może być zakażona koronawirusem. W jej wieku (95 lat) to bardzo niebezpieczne!

Napięcie w rodzinie królewskiej i w całej Wielkiej Brytanii. Następca tronu książę Karol jest zakażony koronawirusem. Teraz okazuje się, że 73-latek widział się ze swoją matką. Brytyjczycy drżą przerażeni o stan zdrowia i życie monarchini.

O tym, że książę Karol po raz kolejny zakaził się koronawirusem SARS-COV-2, pałac Buckingham poinformował w czwartek, kilka dni po wielkim jubileuszu - w niedzielę minęło dokładnie 70 lat, odkąd jego matka Elżbieta przejęła tron po zmarłym ojcu królu Jerzym. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, książę przebywa w izolacji i zmuszony był odwołać wszelkie aktywności zaplanowane na najbliższe dni.

Królowa zakażona koronawirusem?

Niestety to nie koniec złych wieści. Zagrożona jest bowiem także sędziwa królowa - 95-letnia monarchini we wtorek widziała się z synem, a to oznacza, że mogła "złapać" niebezpiecznego wirusa. Teraz stan jej zdrowia jest stale monitorowany, a Brytyjczycy w nerwach wyczekują jakichkolwiek wieści z Pałacu. Te jednak nie nadchodzą.
Dodatkowy niepokój budzi fakt, że w ostatnim czasie królowa mocno podupadła na zdrowiu, jej kondycja nie jest już najlepsza. 95-latka była nawet hospitalizowana i odwoływała swoje zobowiązania, co w czasie jej długiego panowania zdarzało się niezwykle rzadko i tylko w bardzo poważnych przypadkach.

Czytaj także