18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wielki rodzinny konflikt

KRÓLOWA WYDZIEDZICZY SYNA? Nie chce go widzieć na oczy

29.10.2021  16:52
Królowa Elżbieta II ma dość syna. Nie chce go widzieć na oczy
Królowa Elżbieta II ma dość syna. Nie chce go widzieć na oczy Fot: Jane Barlow/Press Association/East News

Królowa Elżbieta II przygotowuje się do platynowego jubileuszu - rządzi już niemal 70 lat. Niestety, w uroczystościach upamiętniających koronację nie weźmie udziału rodzony syn monarchini.

Kolejne problemy w brytyjskiej rodzinie królewskiej. W ostatnim czasie królowa Elżbieta II zaniemogła, pochorowała się i nawet trafiła do szpitala. Brytyjczycy wstrzymali oddechy, wystraszeni wizją utraty monarchini. Chory ma być także następca tronu książę Karol, a to już oznacza poważne problemy dla kraju i monarchii.

Wszyscy liczą na to, że królowa wydobrzeje i już wiosną najbliższego roku świętować będzie wielki jubileusz. W dniach 2-5 czerwca 2022 roku Wielka Brytania świętować ma 70 lat rządów Elżbiety II. To wydarzenie bez precedensu, planowane są więc wielkie obchody, na które zjechać ma nawet skłócony z rodziną książę Harry. Teraz pojawia się jednak informacja, że zabraknie na nich innego ważnego członka rodziny.

Elżbieta II nie chce widzieć syna na oczy

Królowa Elżbieta II na jubileuszu nie chce widzieć własnego syna! Monarchini doczekała się czwórki potomstwa - jednej córki i trzech synów. Jeden z nich podpadł nie tylko rodzinie, ale i wszystkim Brytyjczykom, a nawet ludziom spoza granic kraju.

Książę Andrzej popadł w niełaskę po oskarżeniach o udział w wielkiej seksaferze. Swego czasu przyjaźnił się z multimilionerem Jeffreyem Epsteinem, oskarżonym i skazanym za przestępstwa seksualne. Mężczyzna sprowadzał do swych posesji nieletnie dziewczęta i płacił im za seks. Miał też werbować dziewczynki i oferować ich "usługi" innym bogaczom.

W sierpniu 2021 roku jedna z pokrzywdzonych (dziś już dorosła kobieta), o wykorzystywanie seksualne oskarżyła księcia Andrzeja. Już wcześniej pojawiały się plotki, że i on brał udział w niecnym procederze Epsteina.

Teraz "The Sun" donosi, że brytyjska monarcha nie chce, by książę Andrzej pojawiał się na jakichkolwiek oficjalnych wydarzeniach, w tym także na platynowym jubileuszu królowej.

Czytaj także
Przeczytaj więcej