18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

łamała męskie i niewieście serca?

Zachwycająca! KRYSTYNA PAWŁOWICZ POKAZAŁA FOTKĘ Z MŁODOŚCI

07.12.2021  16:17
Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie z młodości. ZACHWYCAJĄCA!
Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie z młodości. ZACHWYCAJĄCA! Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Krystyna Pawłowicz była kiedyś sympatyczną, młodą damą? Była posłanka pokazała fotkę sprzed 45 lat. UWAGA! NIE UWIERZYCIE, ŻE TO ONA!

Krystyna Pawłowicz kolejny raz szokuje zdjęciami z przeszłości. Dziś była posłanka PiS i trochę jakby nielegalnie powołana sędzina Trybunału (nie)Konstytucyjnego, nie zachwyca zbyt wielkim blaskiem. Ale kiedyś... Kiedyś była z niej prawdziwie zachwycająca młoda dama!

Być może to wina częstego krzyczenia i wyzwierzania się, ale Krystyna Pawłowicz kojarzy się raczej nieprzyjemnie i niechlujnie. Co raz kobieta udowadnia jednak, że kiedyś zachwycała urodą i uśmiechem, być może nawet łamała męskie (a kto wie, może i niewieście) serca. Tym razem zaprezentowała wspomnienie sprzed... 45 lat! Była wtedy dwudziestokilkuletnią panną, a nam dech aż zaparło.

Krystyna Pawłowicz w młodości zachwycała

Była posłanka na Twitterze opublikowała zdjęcie ze swoim ojcem, który ósmego grudnia skończyłby 110 lat. Na fotce mężczyzna zaprezentował się w białej koszuli i szortach, z kapeluszem w dłoni i ciemnymi okularami na nosie. Obok pozwała jego pełna wdzięku, roześmiana córka. Gdyby Krystyna Pawłowicz nie poinformowała, że to ona, pewnie nikt by jej nie poznał!

Lekka sukienka w białe kwiaty, przepasana białym paseczkiem, podkreślającym talię dwudziestolatki. Szczery, niewymuszony uśmiech, spięte włosy, smukła szyja. Ach, tak naturalnym wyglądem można się zachwycić! Gdzie się podziała ta sympatyczna, urokliwa dama?

Czytaj także
Przeczytaj więcej