18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

łamała męskie i niewieście serca?

Zachwycająca! KRYSTYNA PAWŁOWICZ POKAZAŁA FOTKĘ Z MŁODOŚCI

07.12.2021  16:17
Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie z młodości. ZACHWYCAJĄCA!
Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie z młodości. ZACHWYCAJĄCA! Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Krystyna Pawłowicz była kiedyś sympatyczną, młodą damą? Była posłanka pokazała fotkę sprzed 45 lat. UWAGA! NIE UWIERZYCIE, ŻE TO ONA!

Krystyna Pawłowicz kolejny raz szokuje zdjęciami z przeszłości. Dziś była posłanka PiS i trochę jakby nielegalnie powołana sędzina Trybunału (nie)Konstytucyjnego, nie zachwyca zbyt wielkim blaskiem. Ale kiedyś... Kiedyś była z niej prawdziwie zachwycająca młoda dama!

Być może to wina częstego krzyczenia i wyzwierzania się, ale Krystyna Pawłowicz kojarzy się raczej nieprzyjemnie i niechlujnie. Co raz kobieta udowadnia jednak, że kiedyś zachwycała urodą i uśmiechem, być może nawet łamała męskie (a kto wie, może i niewieście) serca. Tym razem zaprezentowała wspomnienie sprzed... 45 lat! Była wtedy dwudziestokilkuletnią panną, a nam dech aż zaparło.

Krystyna Pawłowicz w młodości zachwycała

Była posłanka na Twitterze opublikowała zdjęcie ze swoim ojcem, który ósmego grudnia skończyłby 110 lat. Na fotce mężczyzna zaprezentował się w białej koszuli i szortach, z kapeluszem w dłoni i ciemnymi okularami na nosie. Obok pozwała jego pełna wdzięku, roześmiana córka. Gdyby Krystyna Pawłowicz nie poinformowała, że to ona, pewnie nikt by jej nie poznał!

Lekka sukienka w białe kwiaty, przepasana białym paseczkiem, podkreślającym talię dwudziestolatki. Szczery, niewymuszony uśmiech, spięte włosy, smukła szyja. Ach, tak naturalnym wyglądem można się zachwycić! Gdzie się podziała ta sympatyczna, urokliwa dama?