18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fiu fiu

KRZYSZTOF BOSAK BĘDZIE OJCEM! Zdradził płeć dziecka

Emilia Waszczuk
01.09.2020  10:18
Krzysztof Bosak będzie ojcem
Krzysztof Bosak będzie ojcem Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Szczęśliwa nowina! Krzysztof Bosak doczeka się... potomka. Lider Konfederacji i jego żona Karina (działaczka Ordo Iuris) będą mieli dziecko.

Krzysztof Bosak - były kandydat na prezydenta i jeden z liderów Konfederacji w lutym tego roku wziął ślub. Uroczystość zaskoczyła Polaków, ba, nawet fanów polityka, który, choć ma już 38 lat, ciągle wygląda jak student. Teraz okazuje się, że sumiennie wypełnia rolę prawdziwego polskiego mężczyzny, łącznie z rychłym płodzeniem potomków.

Bosak zaraz po ślubie wziął się do roboty. Nie wiemy, czy postawił dom i zasadził drzewo. Wiemy, że będzie miał dziecko. Jego żona ma już duuuuży brzuszek!

Krzysztof Bosak będzie ojcem

Lider Konfederacji był gościem programu "Sedno sprawy". W studio pojawił się razem z żoną Kariną, a jej mocno odstający, ciążowy brzuszek mocno rzucał się w oczy.

Tak, to prawda – moja żona jest w ciąży. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze - potwierdził Krzysztof Bosak.

Co więcej, polityk od razu zdradził płeć swego potomka. Jest tak, jak być powinno - po polsku, prawilnie, pani Karina urodzi chłopca!

Karina Bosak - księżniczka Ordo Iuris

Karina Bosak - czyli świeża jeszcze żona Krzysztofa Bosaka, a już niedługo matka jego pierworodnego syna, to mocno konserwatywna, zagorzała katoliczka, zwana księżniczką Ordo Iuris. Pani Karina podobnie jak jej mąż za nic ma naukowe doniesienia, w życiu kieruje się głównie swoimi przekonaniami i wiarą.

I tak na przykład nie wierzy w szczepionki, albo raczej "nie ma do nich przekonania". Choć szczepienia często mogą decydować o zdrowiu i życiu dziecka, a choroby, przed którymi chronią, mogą być dla malucha karą śmierci, pani Karina zabijaniu jest całkowicie przeciwna. Tyle tylko, że zabijaniu płodów, a dokładniej (jak sama je nazywa) "dzieci nienarodzonych" - jest zdecydowaną przeciwniczką aborcji. Jej zdaniem prawo do aborcji jest przeciw interesowi kobiet, podobnie jak feminizm.

Pani Karina jest zwolenniczką patriarchalnego modelu małżeństwa i rodziny. Ciąża zabije matkę? Trudno. Ba, pani Karina będzie z mężem po grób - jest przeciwna nawet rozwodom i chciałaby, by taki zakaz obowiązywał w polskim prawie.

logo Tu się dzieje