18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Operacja milczącego członka

Polski kabareciarz w szpitalu. Żarty się skończyły

Wojciech Kozicki
28.05.2021  07:55
W Kabarecie Skeczów Męczących żarty się skończyły... ale czy kiedykolwiek się zaczęły?
W Kabarecie Skeczów Męczących żarty się skończyły... ale czy kiedykolwiek się zaczęły? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Kabaret Skeczów Męczących to najbardziej szczery kabaret w Polsce. Jego nazwa idealnie odzwierciedla charakter twórczości i jest wręcz ostrzeżeniem dla odbiorców. Tym razem nie do śmiechu jest jednak nie widzom, a gwieździe tej formacji. Marcin Szczurkiewicz trafił do szpitala.

Dramat w Kabarecie Skeczów Męczących. Chciałoby się powiedzieć "żarty się skończyły", ale czy w przypadku tej grupy kabaretowej kiedykolwiek się w ogóle zaczęły? Marcin Szczurkiewicz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym jest w szpitalu. Na Instagramie ujawnił, że przeszedł udaną operację krtani. Co dalej z jego kabaretową formacją i kiedy kabareciarz wróci na scenę?

Kabaret Skeczów Męczących i milczący członek

Szczurkiewicz ujawnił, że czeka go teraz długi powrót do zdrowia i „kilka tygodni odpoczynku w ciszy”. Zapewne jest wiele osób, które kilkutygodniową przerwę w działalności Kabaretu Skeczów Męczących uznają za najlepszy okres w jego karierze. My jednak trzymamy kciuki za powrót Szczurkiewicza do zdrowia i czekamy aż wróci na scenę. Wytrzymamy każdy skecz! A może po prostu formacja powinna zmienić nazwę na Klinka Skeczów Milczących?

Szczurkiewicz w szpitalu. Kabaret Skeczów Męczących z milczącym członkiem
Szczurkiewicz w szpitalu. Kabaret Skeczów Męczących z milczącym członkiem Fot: Instagram
Już wybudzony, operacja krtani ponoć udana.Można powiedzieć, że pomimo końca sezonu telewizyjnego, ja wciąż w klinice. Teraz kilka tygodni odpoczynku w ciszy i głos ma być jak nowy. Tylko tej ciszy jakoś sobie nie umiem wyobrazić w swoim wykonaniu, no ale czasem nie ma wyboru. Trzymajcie kciuki. Ps. zadanie domowe- w weekend, każdy pije dobrego drina za moje zdrowie - napisał kabareciarz na Instagramie.

Kabaret Skeczów Męczących - Chrzciny [WIDEO]

Czytaj także