18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uwaga! Można posikać się ze śmiechu!

Polski kabaret zaorał Morawieckiego. "Będzie pie*** i pie***"

20.09.2021  15:08
Kabaret w Polsacie uderza w Morawieckiego. Zabójcza parodia Milionerów
Kabaret w Polsacie uderza w Morawieckiego. Zabójcza parodia Milionerów Fot: Piotr Molecki/East News

Polskie kabarety generalnie ryją po dnie żenady, a szukanie śmiesznych skeczów to jak grzebanie za truflami w ziemi bez pomocy świni. Polsat w programie "Kabaret na żywo" rozbawił jednak Polaków do łez. Parodia „Milionerów” i szyderstwo z Mateusza Morawieckiego wywołały u widzów spazmy śmiechu!

Ile kosztuje bochenek chleba? Mateusz Morawiecki w jednym z ostatnich wywiadów w żenujący sposób próbował uniknąć w odpowiedzi, przed ponad minutę lejąc bezczelnie wodę. Teraz się doigrał, bo w obroty wzięła go polska scena kabaretowa. Polsat w programie "Kabaret na żywo" zaprezentował parodię „Milionerów”, w której główną ofiara padł właśnie potencjalny następca Jarosława Kaczyńskiego.

Ile kosztuje chleb? Kabaret w Polsacie masakruje Morawieckiego

Uczestnik programy próbował odpowiedzieć na pytanie za milion. Ile kosztuje zwykły bochenek chleba? Nie znał odpowiedzi, więc postanowił wykorzystać telefon do przyjaciela. Gdy „Hubert Urbański” zapytał do kogo chciałby zadzwonić, ten bez namysłu odpowiedział, że „do Matiego” .

Widzowie usłyszeli głos premiera Morawieckiego, który pozdrowił z Karpacza, a później plótł jak potłuczony. Jego oralny slalom zapewne przejdzie do historii jako jedna z największych wpadek polskiej polityki.

Staram się od czasu do czasu robić zakupy, żeby właśnie w sklepie spożywczym zobaczyć, jakie są ceny. Porównuję je do cen w skupi – zaczęła się słynna i kompromitująca wypowiedź Morawieckiego.

Odpowiedź uczestnika „Milionerów” z kabaretu to już hit internetu. Tylko przekleństw na minutę nie ma nawet w filmach Patryka Vegi!

Żeby powiedział "nie wiem", "nie znam się", "nie orientuję się"... będzie pie****** i pie****** cały czas - skomentował brednie premiera.

Milionerzy – Cena chleba – polski kabaret zmiażdżył Morawieckiego

Ile kosztuje chleb? Wypowiedź Morawieckiego

Czytaj także