18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To przejdzie do historii

Kabaret uderza w PiS. "Gejów się boisz, a rząd cię ***"

01.08.2022  12:56
Kabaret Neonówka niszczy PiS. Skecz 'Wigilia 2022" to kabaretowy terminator
Kabaret Neonówka niszczy PiS. Skecz 'Wigilia 2022" to kabaretowy terminator Fot: YouTube/Neo-Nówka TV OFICJALNY KANAŁ - screen

Kabaret w TVP to już przeszłość, teraz artyści kabaretowi występują w takich mediach jak np. Wirtualna Polska i Polsat, gdzie śmieją się z rządu Kaczyńskiego. I to właśnie Kabaret Neonówka zaprezentował skecz "Wigilia 2022", który przejdzie do historii. To był morderczy cios w PiS!

Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 przeszedł do historii… dosłownie! Kabaret Neonówka zaprezentował ostry skecz, który wylicza wszystkie grzechy i afery PiS. Elektorat Prawa i Sprawiedliwości gotuje się jak buraki na barszcz w garnku, ale są bezradni. Mistrzowie polskiego kabaretu dosłownie zmiażdżyli, wymemłali, połajali, rozkwasili i sponiewierali polskich polityków z ekipy Jarosława Kaczyńskiego. Polsat właśnie narobił sobie wrogów? Morawiecki, Sasin i Kaczyński zostali rozjechani walcem dobrego humoru... a może po prostu znokautowani buzdyganem szczerej prawdy?

Kabaret Neonówka i ostry skecz. Śmiechy i żarty z PiS

Roman Żurek z Kabaretu Neonówka w skeczu próbował przemówić do rozumu swojemu  bratu, który jest zatwardziałym fanatykiem PiS. Afera z wyborami kopertowymi, 2 miliardy na TVP, elektrownia w Turowie, Ostrołęka, CPK, oszustwa… cios za ciosem uderzał w Prawo i Sprawiedliwość, a publiczność nagrodziła go gromkimi brawami.

Wiesz ile za te miliony można byłoby dzieci wyleczyć? A my jak te łosie zbieramy na akcjach charytatywnych, a rząd ma to wszystko w d…pie. Siedzą takie leszcze jak ty, a oni się za nasze bawią. Mają to d ***, bo tacy jak ty łykają to i im wierzą. Codziennie wciskają ci jakiegoś wroga. Niemcy Francuzi, Żydzi, Norwegowie, nauczycielki, kobiety, LGBT. Najbardziej to się boisz gejów, a nic ci nie przeszkadza, że rząd cię ruch*** codziennie – powiedział Żurek w Kabaretu Neonówka.

Zwolennicy PiS w mediach społecznościowych rzucają się i miotają jak ryby wyrzucone na brzeg. Czy dzisiaj w aptekach będą ustawiać się kolejki na maść na ból… ?

Kabaret Neonówka i żarty z PiS. Najlepsze polskie kabarety i skecze?

Czytaj także