18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oddaje innym swoje laktacyjne zasoby

Kaczorowska publicznie karmi piersią. Ale zdjęcie!

Wojciech Kozicki
02.08.2021  18:38
Kaczorowska publicznie karmi piersią. Ale zdjęcie!

Cała Polska odetchnęła z ulgą, Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela wreszcie urodzili. Wiadomo nawet jakiej płci jest dziecko i jak dostanie na imię. Była oczywiście relacja z porodówki na Instagramie, a teraz Bożenka z Klanu pokazuje swoje karmienie piersią.

Agnieszka Kaczorowska i jej drugie dziecko czują się świetnie po porodzie. Rodzina wróciła już ze szpitala do domu, a słynna Bożenka z Klanu zdecydowała się opublikować bardzo osobiste i intymne zdjęcie na Instagramie – pokazała jak karmi dziecko piersią.

Kaczorowska karmi piersią na Instagramie. Bardzo intymne zdjęcie

Kaczorowska ujawniła fanom, że jej karmienie piersią przy pierwszym dziecku trwało 16 miesięcy i było to dla niej niesamowite doświadczenie. Nie zamierza jednak zachowywać owoców swojej laktacji wyłącznie dla małej Gabrysi. Ujawniła, że zamierza oddawać mleko do banku mleka kobiecego. Gwiazda żałuje, że nie zrobiła tego przy pierwszym dziecku.

Kaczorowska przyznała, że do opublikowania takiego zdjęcia i postu na Instagramie zainspirował ją Światowy Dzień Karmienia Piersią. Przy okazji poleciła swój kanał na YouTube i zachęciła do skorzystania z porad certyfikowanego doradcy laktacyjnego.

Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej
Na razie się siebie uczymy. Tym razem zamierzam jedno zmienić, chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem. Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat… Natomiast z okazji #swiatowydzienkarmieniapiersia chcę po prostu z całego serca życzyć wszystkim mamom siły i wytrwałości w #KP . Niesie to za sobą ogrom korzyści dla Maluszka i dla Mamy - napisała Kaczorowska na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska i publiczna karmienie piersią na Instagramie
Agnieszka Kaczorowska i publiczna karmienie piersią na Instagramie Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej