18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prywatność? Odeszła jak wody płodowe

Kaczorowska urodziła! Znamy płeć dziecka!

29.07.2021  21:32
Agnieszka Kaczorowska urodziła. Relacja z porodu na Instagramie
Agnieszka Kaczorowska urodziła. Relacja z porodu na Instagramie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Jest, nareszcie, hurra, brawo! Agnieszka Kaczorowska właśnie urodziła DRUGIE DZIECKO. „Bożenka z Klanu” już powiadomiła Polaków jakiej płci jest jej kolejna pociecha i jak dostanie na imię. Jest też pierwsze zdjęcie jej CÓRKI! Chrzanić prywatność, relacja z porodówki na Insta musi być. I to ze SZCZEGÓŁAMI!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela urodzili! To już ich drugiego dziecko i uwaga… to córeczka! Oczywiście Instamama i tancerka ujawniła już szczegółowe informacje o porodzie, a także pokazała zdjęcie dziecka. Powitajmy więc małą Gabrielę gromkimi brawami!

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Zdjęcia, płeć i imię dziecka

Serialowa Bożenka z "Klanu" poinformował, że maleńka Gabriela urodziła się błyskawicznie, a poród był zupełnie inny, niż ten 2 lata temu. Ten był „wymarzony, upragniony”. Gwiazda po tych narodzinach twierdzi, że czuje się jak heroska. Co więcej, zapewnia, że wraz z mężem urodzili Gabi RAZEM! Oczywiście obowiązkowo pokazała zdjęcia z porodówki

Trzymam w rękach kolejny cud życia. To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny to obłędne miejsce na piękny naturalny poród. Dziękuję całemu Personelowi oraz Dyrekcji Szpitala za opiekę w iście domowej atmosferze. Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie - napisała Kaczorowska po porodzie na Instagramie.

Poród na Instagramie skomentował także mąż Kaczorowskiej. Maciej Pela przyznał, że nie sądził, iż mógł jeszcze bardziej zbliżyć się do żony w trakcie porodu, ale jednak… zrobił to!

Okazuje się, że leżąc na materacu, podtrzymując jej głowę i nogi podczas skurczu, synchronizując oddech i krzycząc razem z nią byłem w tym jeszcze bardziej – wyznał Pela w mediach społecznościowych.

Dzięki tej relacji my również czujemy jakbyśmy tam byli i asystowali przy porodzie. Wciąż nie może ochłonąć z powodu ogromnych emocji, ale już zastanawiamy się... będzie "trzecia runda"? Pani Agnieszko, trzymamy kciuki!

Agnieszka Kaczorowska znowu urodziła. Zakłada swój własny klan?
Agnieszka Kaczorowska znowu urodziła. Zakłada swój własny klan? Fot: Instagram
Agnieszka Kaczorowska po porodzie. Relacja z porodówki na Instagramie
Agnieszka Kaczorowska po porodzie. Relacja z porodówki na Instagramie Fot: Instagram