18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zakłada swój KLAN

Gwiazda Klanu w ciąży! Będzie jak Wiśniewski?

Wojciech Kozicki
18.01.2021  14:40
Kaczorowska znowu w ciąży. Bożenka w stanie błogosławionym
Kaczorowska znowu w ciąży. Bożenka w stanie błogosławionym Fot: PRESS PHOTO CENTER/MICHAL CZARNOCKI

Agnieszka Kaczorowska-Pela, czyli kultowa Bożenka z Klanu, doskonale odnajduje się w roli matki. Właśnie przekazała, że ZNOWU jest w ciąży! Na Instagramie potwierdziła plotki – będzie drugie dziecko!

Agnieszka Kaczorowska-Pela, czyli gwiazda serialu Klan, znowu jest w ciąży! Już od jakiegoś czasu wspominała w wywiadach, że jej pierwsze dziecko Emilka chciałoby mieć rodzeństwo. Kaczorowska i jej mąż są z rodzin wielodzietnych, więc takie same warunki chcieliby zapewnić swojemu dziecku.

Kaczorowska w ciąży. Będzie jak Wiśniewski?

Kaczorowska szybko przeszła od słów do czynów. Druga ciąża stała się faktem. Co prawda do Michała Wiśniewskiego, który płodzenie dzieci traktuje chyba sportowo, jeszcze jej daleko, ale wszystko jeszcze przed nią. Czyżby marzył jej się prawdziwy KLAN?

Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka – napisała Kaczorowska na Instagramie.

Aktorka z Klanu przyznała, że zdecydowała się na wyznanie na Instagramie, ponieważ fani byli bardzo ciekawi, a do tego pojawiały się liczne plotki o jej stanie błogosławionym. Ujawniła również, że ostatnio „zapadła na 2-3 tygodnie w sen zimowy”, ale ma pełne wsparcie swojego męża.

Kiedy poród Kaczorowskiej?

Super Express dokonał już obliczeń i ogłosił, że dziecko Kaczorowskiej urodzi się prawdopodobnie w lipcu. Jeśli aktorka dobrze sobie to wycyrklowała, być może będzie obchodziło w ten sam dzień co jej 2-letnia córka Emilka.

Dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić – pisze Kaczorowska na Insta.

Czytaj także
Przeczytaj więcej