18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

życzymy szczęścia!

Stara miłość zardzewiała, jest nowa. Kaczyńska SIĘ ZARĘCZYŁA!

30.09.2019  10:50
Stara miłość zardzewiała, jest nowa. Kaczyńska SIĘ ZARĘCZYŁA!
Stara miłość zardzewiała, jest nowa. Kaczyńska SIĘ ZARĘCZYŁA! Fot: Instagram/Olga Kaczyńska

Wielka radość w życiu polskiej celebrytki. W dobie krótkotrwałych związków i przelotnych znajomości, pani Kaczyńska ma wielkie szczęście. Powiedziała TAK i szykuje się do ślubu.

Wielka miłość polskiej celebrytki wygasła. Zwyciężczyni drugiej edycji Top Model, Olga Kaczyńska, długo spotykała się z uczestnikiem czwartej edycji show Góralem (Mateusz Jarzębiak). Niestety, miłość wygasła, co rozczarowany mężczyzna chętnie komentował później w mediach. 

Nie była to ustawka, jak każdy sądzi, był to prawdziwy związek. W życiu podejmuje się różne decyzje, raz lepsze, raz gorsze. Ta mogła okazać się najlepszą w naszym życiu, ale o tym się przekonam

- mówił w TVN.

Przyjęła go!

Minęło trochę czasu, Góral jest sam, a Kaczyńska znalazła nową miłość. Teraz zdecydowała się na potężny krok w swoim życiu. W czasie romantycznych wakacji w mieście Cienfuegos na Kubie, ukochany poprosił ją o rękę. Powiedziała tak!

Pierścionkiem, nowiną i całą serią zdjęć z tego pięknego momentu, niedoszła super modelka pochwaliła się na Instagramie. Choć zaręczyny miały miejsce już w połowie września, ze szczęściem postanowiła się najpierw oswoić i zdradziła, co ją spotkało dopiero dwa tygodnie później.

Olga Kaczyńska miała być wielką modelką, ale jak to bywa w przypadku wszystkich wygranych Top Model w Polsce, z kariery na wybiegu niewiele jej wyszło. Dziewczyna szybko zrezygnowała z modelingu i zajęła się nauką - rozpoczęła studia medyczne.  

Olga Kaczyńska zaręczyła się

logo Tu się dzieje