18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nigdy nie dokonał coming outu

KACZYŃSKI GEJEM? "Ukrywał orientację seksualną"

01.06.2022  11:56
Kaczyński gejem? "Ukrywał orientację"
Kaczyński gejem? "Ukrywał orientację" Fot: Shutterstock

Nigdy nie wyszedł z szafy, a kobiety były przykrywką jego prawdziwych preferencji? Przyjaciółka zdradza prawdę o homoseksualizmie Bogusława Kaczyńskiego.

Bycie homoseksualistą to niestety w Polsce ciągle temat tabu, a nierzadko także powód ukrywania się i swojej tożsamości. Homofobia w naszym kraju ma się świetnie, a podsycają ją kościół i rządzący. Ba, ci ostatni swego czasu posunęli się nawet do odczłowieczania osób nieheteronormatywnych.

Tymczasem gdzieś między ludźmi, po cichu, a czasem i dość głośno, plotkuje się, że część rządzących i czołowych polityków to osoby homoseksualne, poprzez homofobię wyładowujące swoją frustrację i brak samoakceptacji. Nieraz pojawiały się głosy, że gejem jest sam prezes Jarosław Kaczyński. Podobnie mówiło się o skrajnie konserwatywnym Krzysztofie Bosaku i tajemniczych członkach koalicji rządzącej, którzy mieli brać udział w gejowskich orgiach w Brukseli... Wszystkie te pogłoski nie zostały jednak nigdy potwierdzone.

Bogusław Kaczyński był gejem?

Wielu ludzi w Polsce wstydzi się przyznać do prawdziwej orientacji seksualnej, zazwyczaj żyjąc w strachu przed nienawiścią i ostracyzmem. Jedną z nich miał być wybitny dziennikarz i krytyk muzyczny Bogusław Kaczyński, tak przynajmniej twierdzi jego bliska przyjaciółka. Kobieta zapewnia, że jego małżeństwo z kobietą było jedynie przykrywką. W rzeczywistości kochał się w i kochał się z mężczyznami.

Bogusław Kaczyński zmarł w 2016 roku w wieku 74 lat. Jeśli był gejem, swój sekret chciał zapewne zabrać do grobu. Po latach jednak prawdę na temat jego preferencji postanowiła wyjawić dawna przyjaciółka Anna Lisiecka. Kobieta spisała pierwszą w historii biografię Bogusława Kaczyńskiego. W książce "Będę sławny, będę bogaty" wyjawia najskrytsze sekrety dziennikarza.

"Wieczorami wolał mężczyzn"

Lisiecka twierdzi, że Bogusław Kaczyński był samotnikiem, jednak niekoniecznie z wyboru. Nawet najbliższe mu osoby nie potrafiły zrozumieć i zaakceptować jego orientacji seksualnej. Ta sprawiała mu bardzo duże problemy w nawiązywaniu relacji, także tych romantycznych - nie odnajdywał się w stałych związkach.

Bogusław Kaczyński nigdy nie wyjawił publicznie, że jest gejem, co więcej, wziął ślub z kobietą. 11 lat młodsza Jadwiga miała wiedzieć o jego preferencjach, mimo to zgodziła się na małżeństwo. To przetrwało zaledwie pięć lat, do końca życia dziennikarza para pozostała jednak w przyjaźni.

Anna Lisiecka wyjawia, że owszem, Bogusław Kaczyński kochał kobiety, jednak nie interesowały go romanse z nimi. Cenił je jako artystki, preferował jednak mężczyzn i to z nimi "chętniej spędzał wieczory". 

Bogusław Kaczyński był gejem? "Ukrywał orientację seksualną"
Bogusław Kaczyński był gejem? "Ukrywał orientację seksualną" Fot: VIPHOTO/East News